Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek a Hansmark...

Mi a véleményetek a Hansmark TG10 takarítógépről? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 11:11
 1/7 anonim válasza:

Pozitívumok:

1. Nagy szívóerejű gép. Szőnyegtisztításkor a kispriccelt víznek több mint 90 % -át visszaszívja, majdnem száraz a szőnyeg utána.

2. A 6 literes mosófolyadék tartály igazán előnyös, nem kell sűrűn a fürdőszobába rohangálni utánpótlásért. Persze 8 v. 10 L még jobb lenne, de szerintem ennél kisebbet nem érdemes venni, mert csak bosszankodsz vele.

3. Porszívóként is átlag feletti. A Praktikerben lehet kapni olyan vászon porzsákot, ami minimális átalakítással jó a géphez, így nem jelent gondot a papírporzsák beszerzés és költség sem.

4. Új gépre 2 év teljes körű garancia van.

Negatívumok:

1.A gép a hirdetésekben szereplő sárga-fekete színben gyakorlatilag nem létezik, pedig ez néz ki legjobban.

2. A szívószár pisztoly részénél vizes munkánál van egy kis csöpörgés, a szívás-erősség szabályzó tolókája miatt. Ez egy kis szigetelőszalaggal orvosolható.

3. A szívószár és a csatlakozások meglehetősen puritán kivitelezésűek (minden műanyag) ,igaz jól működnek, -legalábbis egy darabig.

2009. szept. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Amúgy azóta megvettem a gépet, fekete-sárga színben volt csak. Meg vagyok elégedve vele, de tényleg csöpög. Remélem sokáig fogja bírni!
2009. szept. 23. 09:59
 3/7 anonim válasza:
Elárulnád hol sikerült sárga-feketét venned? Én hetekig hajtottam és nem kaptam. Az enyém is új, kb. 2 órát ment eddig és már beragadt az adagolópisztoly nyomógombja. Folymatosan nyomta a vizet. Nem akartam mindjárt szervízbe küldeni a gépet, heteket várni és kapni egy másikat amivel ugyanígy járok. Szétszedtem, megbütyköltem, most jó. -Legalább házilag javítható!
2009. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szegeden a Cora-ban csak ilyen volt. Az én gépemé is beragadt, de nyomogattam és abbahagyta a spriccelést. 1x benyomom és spriccel kb. 1/2 percig. Lehet, hogy azért ragadt be, mert egyfolytában nyomtam. Nem tudom. De az árához képest egész jól működik.
2009. szept. 24. 07:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Te milyen színben kaptál?
2009. szept. 24. 07:54
 6/7 anonim válasza:

Az enyém törtfehér-sárga színű és fordított színelrendezésű, vagyis a tartály sárga, a burkolat fehér. Az interneten rendeltem egy debreceni cégtől és mikor kicsomagoltam akkor láttam, hogy nem olyan mint a képeken. Majdnem visszaküldtem, de aztán megbocsátottam neki. Utána láttam a szombathelyi Metro-ban is van, de azok is mind ilyen színűek.

A nyomógomb azért ragad be, mert gyenge a kapcsolóban lévő rugó. Szét kell szedni és egy alkalmas méretűt, de erősebbet beletenni,(-na ilyet nem könnyű találni!) vagy egy plusz rugót a másikba beletekerni. Ezenkívül nem árt a billentyű mozgását is lekorlátozni, hogy ne tudd olyan mélyre benyomni. Persze csak annyira, hogy az még ne befolyásolja a spriccelést. Úgy tűnik az egész gépnek ez a leggyengébb része, meg a szívószár, ami kezd meggörbülni. -Szóval akkor jó barkácsolást!

2009. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lesnyák Noémi válasza:
szaisztok valaki tudna nekem mondani olyan heylet ahol lehet kapni vagy rendelni?vagy valahol eladot?sosbe kéne:) a választ előre is köszönöm
2012. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!