Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sütő tisztítószer szag?

Sütő tisztítószer szag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kipucoltam a sütőt pár napja, nyitva is hagytam az ajtaját egy ideig, aztán becsuktam.

Most kinyitottam és eléggé érezni a vegyszer szagát.

Most végül sütök benne kaját, de lehet inkább nem eszem meg. Ahogy sül annak is fura szaga van.

Mit csináltam rosszul?


2013. márc. 4. 09:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Mentségemre szolgál, hogy kezdő háziasszony vagyok és előszőr takarítottam ki a sütőt.......
2013. márc. 4. 09:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kitisztítottad a sütőt , és a tisztítószer maradékait is kimostad/törölted nedves ronggyal, utána be kellett volna a sütőt gyújtani/kapcsolni és átmelegíteni , és utána nyitott ajtóval hagyni kihűlni . Egyébként a benne sülő "kaja" általában nem veszi át a szagokat , főleg ha lefedve sütöd és csak a pirítás idejére veszed le a sütőedény tetejét , illetve az ételeknek erősebb az illata mint a tisztítószernek .
2013. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

KÖSZI!!!!!

nagyon örülök a válaszodnak!!!! :)

Valóban nem kapcsoltam be utána, nem gondoltam volna.... hát most okosabb lettem :)

Tényleg nem gondoltam rá, végülis a lábast sem kell vissza tenni a tűzhelyre miután elmostuk, de úgy látszik a sütőnél más a helyzet.

A kaját amit elkezdtem benne sütni, nem fogom megenni,valahogy nem esne jól, nem kívánom ezek után a szagok után, nem tudnám jó ízűen megenni. Inkább akkor hagy melegedjen aztán pótolom ami kimaradt :)

2013. márc. 4. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első jól írja, kicsit be kellett volna kapcsolni a sütőt takarítás után. A kajának nem lesz baja, süsd meg most már, majd után eldöntöd, hogy megeszed-e.
2013. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Amúgy nem volt a használati utasításon ilyen, azért nem csináltam meg, hogy bekapcsolom a sütőt kitakarítás után.

2013. márc. 4. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!