Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kaptunk egy használt mosógépet...

Kaptunk egy használt mosógépet. Most láttam meg, hogy a gyűrű belül penészes. Mivel tudnám kitisztítani?

Figyelt kérdés
Már mostam 90C-os tisztítóprogramot hypoval, semmit nem szedett le.

2013. márc. 17. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Domesztoszos mosás! De milyen gyűrű ?És lehet,hogy nem is penész hanem vízkő.
2013. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ecettel próbáld, az kitakarítja a penészt és a vízkövet is.
2013. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, én is most akartam feltenni ugyanezt a kérdést, az érdekelne, hogy mennyi ecetet kell tenni, és hova, a mosópor adagolóba?
2013. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont nemrég vettem észre hogy penészes a gumiharang a mosógépben, lefújtam penészölővel (lényegében hipó, tölts egy spriccelős flakonba, és azzal permetezd végig, majd hagy vagy 10 percig hatni), utána indítottam 90 fokos jó hosszú mosást, az öblítő tartályába pedig ecetet tettem, hogy ne legyen utána hipószaga a gépnek. Nekem nagyon szépen leszedte
2013. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont nemrég vettem észre hogy penészes a gumiharang a mosógépben, lefújtam penészölővel (lényegében hipó, tölts egy spriccelős flakonba, és azzal permetezd végig, majd hagy vagy 10 percig hatni), utána indítottam 90 fokos jó hosszú mosást, az öblítő tartályába pedig ecetet tettem, hogy ne legyen utána hipószaga a gépnek. Nekem nagyon szépen leszedte, de utána azért még csináltam még egy ecetes öblítést.
2013. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont nemrég vettem észre hogy penészes a gumiharang a mosógépben, lefújtam penészölővel (lényegében hipó, tölts egy spriccelős flakonba, és azzal permetezd végig, majd hagy vagy 10 percig hatni), utána indítottam 90 fokos jó hosszú mosást, az öblítő tartályába pedig ecetet tettem, hogy ne legyen utána hipószaga a gépnek. Nekem nagyon szépen leszedte, de utána azért még csináltam még egy ecetes öblítést.
2013. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!