Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » S. O. S. Nagyon nagy hülyesége...

S. O. S. Nagyon nagy hülyeséget csináltam a mosógéppel? Valaki segítsen légyszi!

Figyelt kérdés
Penészes, vízköves volt a mosógép, volt otthon cillit vízkőoldó, azzal elkezdtem tisztogatni a belső gumiját. Láttam hogy jön lefelé, ezért bele is öntöttem 1-2 dl-t és bekapcsoltam egy 90 fokos programot, hogy mossa át. Két perc elteltével elöntötte a víz a fürdőszobát. Már feltakarítottam a kijött vizet, de a mosógépbe is maradt még. Most mit tegyek? Nem merem beindítani azóta. Kérlek segítsetek!
2013. márc. 18. 15:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznosak voltak az utobb jött válaszok. Igazából nem értek ezekhez a szerekhez, mint vizlagyito és társai, eddig csak mostam és kész, visszacsuktam az ajtót is. Gondolom ezért lett ilyen a mosógép. Es mellesleg a mosott ruhaknak is budos peneszes szaguk volt mostanaban. De megfogadom a tanácsokat.
2013. márc. 23. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!