Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógépeknél mit jelent a...

Mosogatógépeknél mit jelent a "mindent az egyben" program?

Figyelt kérdés
Candy típusú mosogatógépem van és a használati utasításban egy szót sem írnak arról, hogy mit tartalmaz a "mindent az egyben" program. Tovább tart a mosogatás és alaposabban elmossa az edényeket, mint ha csak a "sima" programot használnám?

#mosogatógép #Candy #minden az egyben.
2013. márc. 20. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Ennyit találtam róla.


"Előnyök:


Előnyök: Akciósan vettük, kategóriájában a legolcsóbb, és legszebb. A "minden az egyben" programmal használjuk általában, 36 perc a program hossza, ezt találtuk a legpraktikusabbnak. A program nem hosszú, mégis rendesen elmosogatja még az olajos serpenyőt is. Ha még húsz percig zárva tartjuk az ajtót, meg is szárad minden.

Hátrányok:


A használati utasításban egy szó sem esett a "minden az egyben program"-ról, pedig az egyik legjobb. Kicsit humorosnak találtuk a hibaelhárítás rovatban, hogyha az edények nem száradnak, adagoljunk több öblítőt, pedig már egy ötödikes is tudja, hogy a párolgás sebessége, a páratartalom és a hőmérséklet függvénye. Szerintem a foltos száradásra gondolt a szöveg fordítója. Az egyes programok energia és víz fogyasztását sem részletezi."

2013. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi viszont mosogatás végén azonnal kinyítjuk az ajtót,

és a meleg edények pillanatnok alatt szárazak lesznek.

Csak előbb távozik a pára egy nyitott ajtónál,ezt még egy 5.kes is tudja .

2013. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, azt én is olvastam. Ezek szerint a mindent az egyben lényege csupán annyi, hogy 10 perccel tovább mosogat?

Mert az illető, aki azt írta, 24 perces rövid programnál kapcsolta be a "mindent az egybent" és így annyi a változás csupán, hogy 24 perc helyett 36 percig mosogat neki?

2013. márc. 21. 12:58
 4/4 Tóth F. János válasza:

Egy másik típusú, de azonos márkájú gép kézikönyvéből kiderül, hogy ez a "több komponensű mosogatószerek vagy tabletták" használatához optimalizálja a kiválasztott programot (például a több rétegű, esetleg "golyós" és hasonló, 3in1, 5in1, stb tablettákhoz, ezért látható a nyomógomb melletti piktogrammon is egy "golyós tabletta" képe) a gyártó által alapvetően javasolt por alapú mosogatószer helyett. Ebben a módban változhat az alapprogram hossza is, a 24 perc például 34-re nőhez (a többi programnál valószínűleg arányaiban nem számottevő, vagy esetleg nincs különbség).


Szóval, az emberek 99%-ának, akik csak úgy lekapnak a polcokról valamilyen "csodatablettát", nem a gyártó által javasolt speciális mosogatóport használják (én sem tudom hol lehet azt egyáltalán beszerezni...?), javasolt minden mosogatáshoz benyomni ezt a gombot (jó lenne, ha nem csipogna folyton, ha nyitott ajtónál nincs kikapcsolva, akkor nem kéne mindig ki/be kapcsolgatni és még ezt a gombot is mindig újra megnyomni...).

2015. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!