Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy adag mosáshoz (4-5 kg)...

Egy adag mosáshoz (4-5 kg) mennyi Lenor öblítőt szoktatok tenni, hogy szárazon is intenzív illatú legyen a ruha?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
másfél kupakkal! :P
2013. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 kupicával. prózai oka: annyi fér az öblítőtartályba :)
2013. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de milyen kupicára/kupakra gondoltok? A Lenor saját fedelére? Én 2 literest veszek, annak akkora a teteje, mint egy 2 decis pohár :)


ml-ben tudnátok írni adagot?


köszönöm

2013. ápr. 7. 09:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Az 1és 2 literesnek is ugyan akkora a kupakja... És igen én olyanból rakok másfél kupakkal! ... Azért az a 2dl túlzás. :D első voltam.
2013. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 decis pohár? na ne túlozz! :P igen, a saját kupakja, amiből csurig töltve 2 fér el a tartályban.
2013. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Lenor kupak 55ml-es (ha a belső részén nem folyik túl a külsőbe túl sok), szóval nálunk is 1,5-2 kupak az adag, bár inkább az öblítőtartály 3/4-ig (sárga Lenor esetén, az erősebb illatú) vagy a max. jelzéséig (összes többi).
2013. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia

én max. jelzésig tölötm

2013. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi, a 2 dl-t viccnek szántam. Az eddigi öblítőimből 30 ml kellett, elég erős illatú a Lenor, de ha háromszoros mennyiséget teszünk, akkor még szép, hogy intenzív az illata a ruciknak. Nem valami olcsó mulatság, de legalább finom :)


KÖszi mindenkinek.

2013. ápr. 9. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!