Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használt már valaki Szavót...

Használt már valaki Szavót falpenészesedésre? Mennyire hatékony? Elég csak ráfújni a penészes felületre, vagy valamennyire sikálni is kell? Mennyire intenzív (büdös) az illata?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 20:00
1 2
 1/11 -Pimpike- ***** válasza:
Sikálni nem kell csak rá fújni és tényleg eltűnik mint a reklámban de sajna vissza jön, elég erős illata van utána szellőztetni kell.
2012. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg az összetételét:

80% natrium-hypoklorid azaz közönséges hypó! Az ára viszont 10* annyi.

Szaga valóban nincs, a hypó kissé "büdös", de ugyanazt éred el vele./bármilyen kiürült szoróflakkonba öntheted/.

2012. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ráfújni és hagyni .Teljesen eltűnik a penész,viszont a színes fal,vagy tapéta színét kiszedi,megfakítja.

Nem kell sikálni.

2012. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Még hogy szaga nincs...kegyetlen orrszaggató hipó szag szokott itthon lenni, ha befújok vele! Nálunk általában a fürdőbe kell használni a plafon sarkainál, utána magától eltűnik a penész, nem kell sikálni.

Nagyon hatékony, mindig olyan mintha soha se lett volna ott penész, viszont sajnos visszajáró vendégek nálunk a fekete foltocskák:-/

2012. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én hypót fújok rá. Egy téli szezonban egyszer vagy kétszer kell megcsinálni. Kicsit büdös, de a legolcsóbb és leghatékonyabb.

Nekem 4 helyen tenyérnyi folt van a hálómban. Még jó, hogy nem egy egész fal!

2012. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem marta meg a fal színét.Nehezebben is jött vissza a penész(ill. azóta nem jött,mert ügyelünk rá,nem teregetek odabent).Iszonyat szaga volt,azt hittem,reggelre nem ébredünk fel..
2012. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes a szavó!! Ha dolgozol vele gyereket el a mamihoz, és szellőztetni-szellőztetni!! A fal színét nálunk sem marta meg pedig pipacspiros a háló, a konyha meg narancs!!Csak ajánlani tudom! Nálunk 980ft! Hipót még nem próbáltam, de mivel többen írták legközelebb azt is ráfújom elősször!
2012. jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó tökéletes példa vagy arra, hogy csak a reklámokból vásárolsz, és nem nézed az összetételt. Fél liter Szavo kb. ezer forint, egy liter hypo kb. ötven forint, és semmivel nem, rosszabb.
2012. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Szavo sokkal töményebb,mint a hipo.Egyébként az összes fürdőszoba-wc tisztító vegyszernek ugyanaz a hatóanyaga,mégis egyik jobb,másik rosszabb.Gyenge penészesedésre jó a hipó is,de ahol már vastagon van,oda jobb a Szavó,gyorsabb,hatékonyabb.
2012. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon hatékony, de legalább 2 órát kell szellőztetni, tömény szaga van.
2012. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!