Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Véletlenül kihipózott (? )...

Véletlenül kihipózott (? ) ruhát meg lehet valahogyan menteni?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, mi történt a nadrágommal, betettem a szennyesbe, és mosás után úgy került elő, mintha egy részen hipó ömlött volna rá...mi mástól lehet még? nem merem kihipózni az egészet,mert valószínűleg nem az volt a tettes, bár rosszabb már nem lehet.

2013. ápr. 17. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
mi lehetett? más is volt benn, és azoknak nem lett baja? hát újrafestés? de akkor is foltos maradna... most már szerintem (talán)úgy menthető, ha az egészről leszeded a színt (domestos)- és befested.
2013. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ide oda hipót lötykölsz még rá....aztán ha jól csinálod olyan lesz mintha alapból lenne foltos.
2013. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán egy újrafestés segít rajta, ha nem műszálas, csak előtte mosd ki.
2013. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer úgy jártam, hogy a bevásárlószatyorban kifolyt a hipó és ráborult egy frissen vásárolt pólómra, és foltokban kiszívta a színét. Úgy mentettem meg, hogy csöpögtettem rá még, amitől úgy néz ki, mintha direkt batikolt lenne.
2013. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az, hogy mi történt vele, örök rejtély marad: hipó nem is volt itthon a házban-csak flóraszept, de ahhoz nem kerülhetett-és más is volt a gépben, azoknak semmi bajuk. Anyum mentett meg, flóraszeptes vízzel kiszívatta az egészet, úgyhogy ha nem is olyan mint volt, legalább hordható lett:)
2013. ápr. 19. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ctrl+Z. A word-ben ez segít.
2013. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!