Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rosszul mostam? Vettem egy...

Rosszul mostam? Vettem egy pihe-puha plédet a fiamnak hűvösebb időre.

Figyelt kérdés
Csak kézzel öblítettem át, egy kevés mosógélt használtam, az is Derft babáknak. Miután megszáradt már nem olyan tapintatú mint volt. Összetétele: 85% acryl microfiber,15% poliester. Hogy csináljam, hogy olyan legyen, mint mosás előtt? Vagy már csak rosszabb lesz?
2009. szept. 24. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen pihe-puha plédek, ha már egyszer kimosod, soha többet nem lesznek ugyanolyanok. Ezért inkább megéri elvinni tisztítóba, ott tudják, mit kell a mosóporhoz adagolni, amitől ugyanolyan puha marad.

Sajnálom, de te már nem tudod "újjá" varázsolni.

2009. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is vettem Pesten a Józsefvárosival szemben lévő soron török takarót 5 hósomnak, macisat. Hazajöttem, mondom lesz ami lesz, kimostam, semmi baja, ugyanolyan. Ez vastag szövésű takaró, nem hullik, szöszölődik. Nagyon kifogtam. Te hol vetted?
2009. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen takarót öblitözni kell, különben nem lesz puha.
2009. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!