Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Útálom az egereket, de sajnos...

Útálom az egereket, de sajnos minden évben ahogy bejön a hűvösebb idő rendszeres vendégeink, nagyon félek tőlük! Xd Mit csináljak ellenük?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egérfogót.Mást nem tudsz tenni.A ragacs nem jó,és az egér,ha ráragad sokáig cincog,mert nem döglik meg azonnal.De van olyan egér,amelyik ki is kerüli,csak a szalonnát eszi meg róla.
2009. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Tartsál cicát
2009. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos így ősszel behúzodnak az egerek a lakásokba. Vidéken lakunk, erre amúgy is rengeteg az egér. Volt év amikor annyi lepett el bennünket, hogy karácsonyra tudtam csak egérmentessé tenni a házat. Kipróbáltam minden létező csapdát, mérget, de így is hetekbe került mire eltüntek. Volt, hogy a szagelszívóban találtam meg darabokban, vagy ki kellett dobnom a habszifonom, mert abban ellett meg. Brrr, még rágondolni is rossz.

Aztán találtam egy kidobott kiscicát, megsajnáltam, hazahoztam. Azóta nincs egerünk. DE! van 4 macskánk, pedig nem igazán akartam macskát tartani. Nem bántam meg, jó döntés volt hazahozni a kis árvát.

2009. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most telepakoltam a házat ragaccsal,1-et elkaptam,van cicánk 3 ,1 hónapja kaptuk őket remélem ők segíteni fognak:)
2009. okt. 2. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

http://www.youtube.com/watch?v=kGxkvlO6wm4&feature=PlayList&..


http://www.youtube.com/watch?v=Fwd-oJevpw8

Ezek legalább nem ölik meg, mi ezt a másodikat már megcsináltuk, megölni nem akarjuk. Nekünk is van minden évben, persze nem szeretjük, felzabálja a fűszereket. Mindennel próbálkoztunk, a sima drótos csapdákból is képes kiszökni Isten tudja hogyan, a ragacs fölött átrepül, nem tudom hogyan, egy agyrém, néhány nap után már kemény a harc.

Amíg macskánk volt, akkor is jöttek. A macska nem volt elég éhes...:-)

2009. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi próbálkoztunk mindennel, de mindig voltak. Két macskánk is volt, de azok nem egerésztek. Tavaly beszereztünk egy harmadik macskát, na az egerészik. Azóta nincs egérprobléma, mindegy mennyit eszik, úri passzióból fogja az egereket... Sajnos nekünk csak a macska vált be, de ugye, azelőtt két olyan volt, ami leszarta az egereket, csak ezt a harmadikat érdeklik, de nagyon.
2009. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Ojan macsek kő, akit a zannya megtanított egerészni! Ha hathetes korukba elszettétek a zannyátú, sose fog egeret!
2009. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Haha aranyos hozzászólás, viszont nem teljesen igaz. Nekem az összes macskám egy szerencsétlenség, kettőnek cumizós korában eltűnt az anyja, egyet az utcán szedtem össze vagy négy hetesen, mert valaki kidobta, mások meg nem fogadták be, hanem mindenki elkergette, a negyedik meg tisztázatlan körülmények között került a lábtörlőmre és mégis mind a négy egerészik, madarászik stb anélkül, hogy egyáltalán anyjuk lett volna, addig, hogy megtanulhassák tőle. :)
2009. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!