Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ezek a "moss össze nyugodtan...

Ezek a "moss össze nyugodtan minden színt" mosószerek tényleg működnek?

Figyelt kérdés
Próbáltátok már? Én iszonyúan félek egybepakolni pirosat, kéket, fehéret, de ezek azt ígérik, hogy semmi se fog majd be semmit....
2013. ápr. 17. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem merném, vesz helyette a gyártó új ruhát nekem, ha mégis jobban engedi a színét a ruha?
2013. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a színfogó kendő használatára vonatkozik a kérdésed , akkor azt kell mondanom, hogy ezek a kendők magas abszorpciós képességű cellulóz alapú szálasanyagokból készülnek , amik képesek arra , hogy a mosólúgban lévő színanyagok jelentős részét felületükön megkössék . Jelentős részét , de nem mindet ! Ezért lehetséges , hogy első második alkalommal még nem látszik , de a későbbiekben a ruhákon elszürkülés fog jelentkezni . Én nem tudom , szakmai szempontból , tiszta szívvel ajánlani .
2013. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nem a színfogó kendőre gondoltam, hanem arra a mosószerre, ami rendes folyékony mosószer és az van ráírva, hogy összemoshatsz minden színt. Külföldön élek, nem tudom hogy otthon kapható-e. De akkor maradok a színesek kézzel mosásánál inkább. :)
2013. ápr. 19. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyzet ugyanaz , mint a színfogó kendőnél . Ezeket a mosószereket ( egyébként Magyarországon ezeket még nem forgalmazzák ) magas CMC tartalommal készítik , és ha a meleg mosás után , ahol a szineket magukba "szívták" , hirtelen hideg vízsokk éri őket , akkor visszacsapódnak a ruhák felületére . De hogy könnyítsek a dolgon , a világosabb színű sárga , piros stb . és a sötétebb színű kék,szürke,fekete stb ruhákat együtt moshatod . A mosás hőmérséklete ne haladja meg a 40 fokot , és akkor általában nem fog meglepetés érni .
2013. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!