Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell takaréko9san, és...

Hogyan kell takaréko9san, és jól kézzel kimosni pólókat?

Figyelt kérdés

Mert szerintem én eléggé pazarlom a vizet. Szóval van mosógép, de vannak élénk színes pólók, amiket nem mosok egybe, mert különbözőek, és nem akarom, hogy véletlen a pólót befogja(annyira nem voltak olcsók)

És kézzel szoktam kimosni őket egyenként, és be a centrifugába.


De hogy kell takarékosan(vízet nem pocsékolva, meg mosószert) mosni őket?

Úgy szoktam, hogy veszek 2 lavort, egyikbe víz+mosószer, másikba az öblítő. Mosószeresbe megdörzsölöm, ahol izzadt, megsuvickolom, kicsavarom, majd átrakom az öblítősbe, ott is beáztatom, megdörzsölöm, majd megy a centrifugába.

És egy pólónál lecserélem a vizet, mert látszik, hogy koszos lett, meg a színes is átfog sokszor.

És nem akarom, hogy a kék pólómban legyen sárga(mondjuk nem tudom, hogy annyitől, hogy ugyan abban a vízben mosom ki a sárgát, majd a kéket, átfogna-e)

És szerintem így eléggé pazarlom a vizet, meg a mosószert.

Meg eléggé sok idő, mire kimosok 5-6 pólót.

Szóval a kérdés: Hogy kell takarékosan mosni pólókat kézzel?

És hogy mit csinálok rosszul/jól, hogy kell rendesen, kézzel mosni?



2013. ápr. 26. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
mi 3 vízben öblítettünk, amikor tárcsás mosógépünk volt. egy víz kevés.
2013. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!