Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek? Kiborult a szőnyeg...

Mit tegyek? Kiborult a szőnyegre a víz!

Figyelt kérdés

kislányom pancsizott,és véletlen kiborította az egész kád vizet a padlószőnyegre minden bútor rá van pakolva,képtelenség lenne kivenni a szőnyeget,na meg társasházban lakunk nincs hova teríteni

ez volt tegnap,azóta már száradt sokat de még így is büdös a víz miatt,szellőztettem egész nap felhajtva az alját is de így is érzik.

hát mit tegyek még????

:((



2013. máj. 4. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj le az alattad lakóhoz és kérj elnézést amiért leáztattad :D

Vegyétek ki a bútorok alól és ha 10 vagy 14 emeletesben laktok kérd meg a gondnokotokat hogy felvihessétek a tetőre. Ott 1-2 óra alatt kiszárad.

2013. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Folyékony, de inkább poros szőnyegtisztítót alkalmazz a szag miatt, és a víz felszívására bútortisztítót, ha van. Ha nincs, és egyik megoldás sem lehetséges a korábbi válaszok közül, akkor fűts be.
2013. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Rothenberger ***** válasza:
79%

A bútorokat és mindent ami a szőnyegen áll ékelj alá valamivel, hogy ne érjen a szőnyeghez, azaz szellőzni tudjon. Utána orbitális szellőztetés. Úgy tudod ellenőrizni

, hogy kiszáradt, hogy a szőnyegre leterítesz egy fóliadarabot a széleit leragasztod szalaggal, majd 24 óra múlva felemeled. Ha alatta nedves a szőnyeg vagy a fólián van pára akkor még szellőztess... Ez a legegyszerűbb, így nem kell semmit mozgatni. Persze ha van plafonig érő bútor akkor szívás van...

2013. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valahonnan keríts egy nedves-száraz porszívót, vagy szőnyegtisztító gépet. Csak szívással szedd ki amennyi vizet csak bír a gép.Nálunk az irodába tisztították a szőnyegpadlót. Írdatlan szaga lett. Valamilyen sprét szereztek és azzal naponta lefújva elmúlt a büdi.
2013. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

bocsánat nem voltam teljesen érthető.

alattunk pince van,földszinten vagyunk szerencsére,annyira nem ázott el,a laminált padló már száraz,a szőnyeg alja nedves még kissé.

és semmiképp nem tudom kiszedni, rá van rakva a bazi nagy ágy meg szekrény,

egyébként nem túl nagy helyen lett vizes,de azért lett..

mindegy holnap úgyis elmegyünk itthonról huzatot csinálok és felhajtom a szőnyeget és ráér szellőzni..csak ez büdős ázott szag zavar,.

ki lehetne ezt sikálni vmi illatos cuccal??

2013. máj. 4. 21:50
 6/8 anonim válasza:
Olvasd már el az eddigi válaszokat. Írtam, hogy mi segítene a szagon.
2013. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi,már kiszellőzött szerencsére!!
2013. máj. 5. 19:34
 8/8 anonim válasza:
A szellőztetés a fontos. A penészedés a legnagyobb gond ami lehet, Szerintem mindenképpen szellőztesd i a szőnyeget, mert dohos lesz és büdös az egész szoba.
2013. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!