Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kiborult a fürdetővíz a...

Kiborult a fürdetővíz a padlószőnyegre, csurom víz még mindig és mosogatórongy szagú lett - mivel lehet szárítani és szagtalanítani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Törölközöket tegyél rá, taposd, az felissza!

Fűtsetek, reggelre kiszárad!

Vanish szőnyegtisztítóval majd mosd át.

2010. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

már tegnap este történt a dolog, és nagyon lassan szárad, gondolom emiatt büdösödött be.

Szőnyegtisztító port ki fogom próbálni - az ugye nem veszi ki a színét? elég sötét színű...

2010. nov. 7. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

A sok törülköző leterítése és taposása tényleg remek megoldás, ha kész, bedobod a mosógépbe és tiszta lesz.

Amikor nagyját felitattad a törölközőkkel, nekieshetsz hajszárítóval, igaz, türelem kell hozzá, de szépen fel lehet vele szárítani a foltot.

Ha már büdi lett a szőnyeg, egy ablakmosós spricniben keverj vízbe egy kevés öblítőt és azzal fújj néhányat a büdi területre, de vannak erre kifejlesztett textilfrissítő szerek is, pl. a Jasa.

2010. nov. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Kérj kölcsön nedves-száraz porszívót. Szívd fel alaposan a szőnyeget, utána Vanish-el tisztítsd át.
2010. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Törölközövel(szárazzal)többször dörgöld át.Hajszárítózd,majd ha kihült újra dörzsöld át.Remélem sikerül!
2010. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
74%
A törülköző a legjobb de ha van időd ülj oda hajszárítóval... a szagra én a cigi szagot a kaja szagot a butorokból a DM-be a szagtalanító sprét szogtam venni és az nekem használ....
2010. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!