Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nekt-ek is nehezebb az "uj"...

Nekt-ek is nehezebb az "uj" ablakokat takaritani? A hőszegeteltet? Másik hamarabb ragyogó lett, eztmeg takarithatom

Figyelt kérdés
majdnem beszivja a clint annyi kell rá
2009. szept. 29. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én épp most készülök ablakcserére, remélem, nem így lesz! Már előre örültem, hogy fele akkora felületet kell csak takarítanom, ami nem kis könnyebbség. Én először tiszta, meleg vízzel le szoktam mosni az ablakot és csak utána szoktam fújókás módszerrel, ahol szükséges. Elültetted a bogarat a fülembe!
2009. szept. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anya nem rég csinàltatott uj höszigetelt ablakokat, szerinte könnyebb takaritani! Bàr az üveg minöségétöl sok függ!
2009. szept. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal könnyebb takarítani, mint a régit. Nem tudom, neked milyen ablakod van... :S
2009. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2., 3., megnyugtattatok :) Köszi! (1.)


Amúgy egy valami még eszembe jutott: nem lehetséges, hogy valami csomagolásból visszamaradt réteg van még az ablakon? Próbáld ki Te is először valami vizes megoldással, hátha az lejön róla és akkor minden okés lesz később.

2009. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy valami rajtamaradhatott. Azért nem cseéélném vissza a régit az bisztos, mivel tényleg fele annyi idő mint anno 2 szárnyasnál, mi mindet kicseréltettük az összes ajtot ablakot, és kb 1 ora alatt kivan takaritva az összes ablak, pedig erkélyajtóim is vannak, szóval meg ne gondold magad, csak azért sokkal több clin kell rá, mert mintha beszivná az ablak. ,és többet kell dörzsölni . ráadásúl 1 osztályú van ami 2 osztályú de nekem mind ugyan olyan. Amugy mi vettünk 1 műanyagot is , a többi fa, most cseréljük ki a műanyagot fára, mert a műanyag egy kalap szart nem ér akár ki akár mit is mond!!!!!!!!!!1 pár éve és elszinezűdik, ha megkarcolod nemtudod kijavitani, vannak műanyag festékek, de az hamar lekopik , és nem is olyan jó, mi állitottunk mesterrel rajta mert nem jól zárt, és elpattant aznüveg.
2009. szept. 29. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó minőségű biztosan nem pattan el és nem törik el az üveg. Mi 5 éve cseréltettük ki a fát műanyagra, semmi baj velük., csak ajánlani tudom.
2009. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi beálitattuk mert szorult az ajtó.és jó volt de mikor 2. jára becsuktuk elpattant!!!

pedig elméletileg 1 osztály!

2009. szept. 29. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!