Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Penészes a beépített alsó-kony...

Penészes a beépített alsó-konyhaszekrény. Mivel tüntethetem el a penészt, ami nem ártalmas az egészségre?

Figyelt kérdés

A falakon lévő penészre Savo-t fújtam, szépen eltüntette, de az étkezéshez szükséges edények, tálak, evőeszközök "mellé" a szekrényt mégsem fújnám le vele.

Ötletek? Tapasztalatok? Köszi


2013. máj. 17. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig a Savo nagy részben klórt tartalmaz, ami ugyan közvetlenül a szervezetbe jutva méreg, de egyébként fertőtlenítő szer! Gondolom nem úgy kezeled le a szekrényt, hogy nem pakolod ki előtte az evőeszközöket. Száradás után pedig már nincs félnivalód!
2013. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem fog örökké ottmaradni,mert lebomlik.(hyponak is rövid a szavatossága ezért)de utána áttörölheted tisztítószerrel.

ha gondolod vegyél, az AURO-nak van természetes összetevőjű penészölő és eltávolítója.

[link]

2013. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Savo gyártója volt olyan fineszes ,mivel a hipot keverte valamivel ,és jó pénzért forgalmazta. Magyarul tegyél hipot esetleg ablaktisztitó flakonba , fujjad a penészre, egy perc és volt penész. Mellesleg hipót használnak többekközt az ivóvizrendszer fertőtlenitésére is időnként.
2013. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!