Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek, hogy ne gyűrődjene...

Mit tegyek, hogy ne gyűrődjenek, ne hullámosodjanak a mosástól a polóim nyakai?

Figyelt kérdés
Régen nem gyűrődtek, most meg mindegyik hullámosodik, pedig ugyanúgy mosom őket (ugyanazzal a mosógéppel, mosószerrel, öblítővel, programmal)

2013. máj. 26. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Javaslom, hogy tedd MOSÓZSÁKOKBA a pólóidat!...

Így kíméletesebben mossa ki a gép, nem fog kinyúlni...

Én 2-3 db pólót szoktam egy mosózsákba tenni.

2013. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miután a pólók testrészének kelmeszerkezete ( általában egy vagy kétfalas sima ) és a rolnipánt ( a nyak ) kötésmódja eltérő , ezért az ismétlődő mosások alkalmával a rolnipánt jobban zsugorodik , mint a testkelme . Ez még a kiváló minőségű , nehéz kelmék esetében is így van . Elkerülni nem nagyon lehet , de segíteni rajta igen , ha minden alkalommal kivasalod legalább a nyakát .
2013. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak infók számomra. A mosózsákot már ki is próbáltam több-kevesebb sikerrel. Valószínűleg az újabb polóim minősége volt nem megfelelő, de azon nem segít semmi.
2013. máj. 29. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!