Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet Glanc tisztítószert...

Sztrecskó kérdése:

Hol lehet Glanc tisztítószert kapni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hol lehet kapni? Nagyáruházakban? Kisüzletekben? Százforintosokban? Eddig még nem láttam sehol, tehát ha szoktál használni, kérlek írd meg, hogy hol veszed! Köszi!

#vásárlás #tisztítószer #Glanc #tisztítószer vásárlás
2013. máj. 30. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy félreértettél valamit ?? Glancolni annyit jelent,tisztítani! Nem ezért keresed ?
2013. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pető Istvánné válasza:
Az AMVAY-nek van egy autó ápolója, Glanc. Viaszos bevonatot képez a kocsin. Kocsimosás utolsó fázisa. Nagyon jó, a fiam és a férjem 15 éve használja. Legalább 10-15 autómosást kibír. Az esőcseppek leperegnek az autóról, és nagyon szép fénye lesz.
2013. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem erre gondoltam. Azóta megtaláltam, az egy eurós boltban lehet kapni. Ez ecetes zsíroldó, vízkőoldó szer. Ajánlom, hogy próbáljátok ki, nagyon jól használ, habár elég csípős ecetes szaga van.
2013. jún. 7. 15:28
 4/4 anonim válasza:

A GLANC tisztítószereket a KOVALD Kft. gyártja: www.kovald.hu

Megvásárolhatók a ONE EURO üzletekben és a cég telepén Csepelen a Varrógép gyár u. 20-ban. Csengetni kell, hogy kinyissák a kaput.

Akár 1 db-ot is kiszolgálnak.

Jó minőségű,környezetbarát és nagyon olcsó magyar termékek.

2013. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!