Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen fürdőszobai tisztítósze...

Milyen fürdőszobai tisztítószert vegyek, amivel csak befújom a kádat, mosdót, csempét, wc ülőkét, pár percig rajtahagyom, és levisz minden szennyeződést?

Figyelt kérdés

Olyat keresek,amit nem kell sikálni,súrolni,csak letörölni,vagy leöblíteni.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2011. nov. 27. 05:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Az ecet tökéletesebb minden csodaszernél. Csak akkor kell súrolni,ha nagyon vízköves vagy koszos.
2011. nov. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
én is az ecetre szavazok, én is ezt használom. amúgy én még olyan "csodaszert" nem találtam, amit ne kellene legalább áttörölni...
2011. nov. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ecet még 1 szavazat
2011. nov. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Olyan nem találsz, amit nem kell picit sem súrolni... Maximum, ha tömény kénsavat öntesz mindenhova. Akkor tuti nem kell súrolni, na de a csempe sem marad meg :)
2011. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Második válaszoló: Írtam,hogy letörölni.

Eddig súrolót használtam,de pár éve volt egy tisztítószerem,csak befújtam,pár percig hagytam,majd simán áttöröltem,és nagyon szép lett tőle a fürdőszoba. De nem emlékszem már sajnos a nevére.

2011. nov. 27. 10:25
 6/16 anonim ***** válasza:
Talán a GLANC foszfát mentes ecetes tisztítószer volt.Mi azt használjuk,nagyon jó és olcó.
2011. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
amit nem kell letörölni, az a well done szanitertisztító - de a szagától meg lehet dögleni, míg befújkálod
2011. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

Harpicot imádom,az éppen olyan,mint amit kívánsz,annyi különbséggel,hogy nem fújni kell,hanem ráönteni,szétkenni rajta,állni hagyni,leöblíteni,ragyogóan tiszta lesz.

Az ecetmániásakat nem értem,sz.rra sem jó az ecet,és büdös is van tőle.

2011. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Az ecettől nincs büdösebb,mint a többi vegyszertől. Csak éppen hatásosabb és környezetkímélőbb. Nem utolsó sorban sokkal olcsóbb is.

Tapasztalat.

2011. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%

Az biztos,hogy környezetkímélőbb az ecet,meg hogy olcsóbb is,de az is biztos,hogy nem tisztít makulátlanul,és büdös is van tőle,ahogyan az azzal öblített ruhák is büdösek.

Tapasztalat.

Aki megelégszik fél megoldásokkal,ám tegye.

2011. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!