Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aljasság a férjemmel szemben,...

Aljasság a férjemmel szemben, ha vasalatlanul teszem el a ruháit?

Figyelt kérdés

Mivel állandóan úszok háztartási feladataimban, úgy döntöttem, próbálok a lényegre koncentrálni. Mindig rend és tisztaság. Néhány napja csak a gyermekem ruháit vasalom, az enyémeket akkor, ha kell, viszont a férjemé rögtön megy hajtogatva a szekrénybe.

Mivel nem győzöm a sok munkát, azt várom, hogy vagy többet fog besegíteni, vagy nekem lesz hosszútávon így könnyebb, ha ennyivel kevesebb feladatom van.

Persze bűntudatom van és megítélni sem tudom, hogy helyes-e ez így?


2013. jún. 1. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz a ruháinak ha nem vasalod ki. Aljasság lenne? DEHOGY. Neveled, gondját viseled a gyereketeknek, az lenne az aljasság ha ezt nem tennéd.


Innen a messzi távolból küldök Neked egy cuppanósat amiért lelkiismereti válságot élsz át emiatt.

2013. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként azokat a ruháimat vasalom ki, amiket valóban ki kell, ez havonta 2-3 ing és 1 nadrág. A többit felesleges, ha normálisan terítem ki, és mástól sem várnám el, hogy gondoskodjon róla. Ha nem tetszik neki, akkor majd kivasalja magának és kész.

De ezt beszéld meg vele, és akkor nem lesz bűntudatod.

2013. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Amado atya ***** válasza:
10%

Ezt nálam nem tudnád elkövetni. :D Csak inget hordok -nyakkendővel, ha nagyon meleg az időjárás, akkor akár naponta kétszer is cserélem- és pantallót, amin látszik, ha nincs kivasalva.

Nem önszántamból, hanem mert így kell megjelennem.


A nehezítés annyi, hogy a "majd reggel gyorsan kivasalom" nem játszik, mert a kora hajnali órákban indulok el itthonról.

Ezek mellett: Igen, én erősen nyűgös lennék, ha nem lenne a fogason vasalt ingem. Végszükség esetén én is kivasalom, de napi 10-12 óra munka után hadd ne az én dolgom legyen.

2013. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is csak a gyerekre vasalok, magunkra csak ha muszáj. De mivel én itthon vagyok még, és a férjem is pólós-farmeros típus ezért csak ha valami alkalomra kell ing, blúz, akkor vasalok, na meg a konyharuhákat :)

Pólókat vállfán szárítom, így nem lesz rajta keresztben csík a szárítótól..

2013. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!