Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Beszáradt vércseppet hogyan...

Beszáradt vércseppet hogyan tudom kimosni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múltkor vérzett az orrom, és rácsöppent a pólómra is. Azonnal ki is mostam a foltot hideg vízzel. Valahogy arra emlékeztem, hogy az jó rá, és ki is ment tőle. De nem vettem észre, hogy máshová is ráment, csak a nagymosás után láttam meg a foltot. Egyszínű világoskék tiszta pamut pólóról van szó. Milyen folttisztító, vagy mosópor lenne jó rá?

2013. jún. 3. 11:16
 1/4 anonim válasza:
Patikában azt hiszem lehet kapni olyan textil-fertőtlenítő szert, ami véroldó, kórházakban is ilyeneket használnak.
2013. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem késtél el semmivel. Ha már egyszer kimostad és még mindig látszik, akkor Vanish szappannal egy kicsit megnedvesítve dörzsöld be, hagyd rajta egy órát, majd mosd ki.
2013. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kipróbálom őket. :)
2013. jún. 3. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány fokok mostátok, nekem 60 fokos mosás kihozta a régebbi vérfoltot is. Egy alkalommal semmi baja nem lesz tőle a pólónak.
2013. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!