Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehet tenni, hogy a...

Mit lehet tenni, hogy a szekrényben álló pld ágyneműhuzatnak ne legyen az az állotruha szaga, mire használatba kerül pár hét múlva?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni illatpárnácskákat pl. tesco, interspar-ban. Azt berakod a szekrénybe és jó illata lessz a ruháknak.
2009. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%
Van coccolino illatpárnácska, az tényleg jó, vagy esetleg vegyél coccolino vasalófolyadékot, és mielőtt felhúzod az új ágyneműt akkor vasald át vele. A gőz átnyomja rajta az illatot és olyan mintha frissen mostad volna.
2009. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
vagy csak simán ki szellőzteted...
2009. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak tárolj ott illatos szappant... ez a legolcsóbb. Ha meg elfogyik a fürdőszobából akkor legalább van honnan pótolni... A coccolino drága legalábbis nekem. Én a bugyik és zoknik között is tartok egy-egy palmolive szappant, félig kibontva. Mindig friss illata van az összes menszeszes bugyómnak is, merthát ugye az öblítő előbb-utóbb elszáll, és állott szagú lesz a ruha, ha nem nyitogatjuk rá állandóan a szekrényajtót. Remélem segítettem.
2009. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a metroban(autós cuccoknál) vettem valami potpuri szerű lehet de a porszvótól kezdve mindenhova lehet belőle tenni mert ilyen szemcsés valami állagú de nagyon jó illata van és nem utolsó sorban olcsó....és többféle illatban van...
2009. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!