Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Másnak elférnek a téli ruhák...

Másnak elférnek a téli ruhák kabátok a szekrényben? Nekem nem férnek el más hová teszi hogy csinálja?

Figyelt kérdés
egyszerűen tavasszal és ősszel is pakolok mert elkell tennem a téli ruhákat meg most a kabátokat, mert a szekrényben nem fér el igy ágy alá rakom ahol persze dohos szagú lesz öszre... Nem tudom mád hogyan oldja meg? pedig olyan sok ruhánk nincs is... és alig férek most hogy már tálieket el raktam és a nyárit elővetem igy valahogy elférünk de...
2010. máj. 6. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nyugodtan tedd be ágyneműtartóba, a szaga miatt meg elviszed ősszel tisztítóba.
2010. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nálunk beépített szekrény is van,mégsem férünk a ruháktól,már aukciós oldalakon árulom a feleslegeseket,nézd át te is őket,biztos sok feleslegesre(majd jó lesz-belefogyok,belehízok)találsz.
2010. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sztem vegyél még egy szekrényt.Használtat már lehet akár 2-3 e FT-ért is venni, ha a pénz lenne a gond esetleg.
2010. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én sem férek el, de amiatt, mert egy csomó ruhát ki kellene selejtezzek. Ezt már megtettem ősszel, egy részétől megszabadultam, de vannak olyanok, amiket még tartogatok, mert nincs szívem kidobni. (Hátha belefogyok címszóval)

Holnap lesz lomtalanítás, kiteszek vagy két zsák ruhát (remélem a kisebbség nem húzgálja szét). De lenne még jó pár dolog.


Ha elfér az ágy alatt, akkor amikor zsákban/dobozban vagy amiben tárolod elzárod, rakj be ilyen molyirtó-szagtalanítót, mint amilyeneket lehet a ruhák közé is tenni:


[link]

[link]


Akkor nem lesz olyan állott szagú.

2010. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én egy másik szekrényben tartom őket benn a leghátsó szobában.
2010. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én most szembesültem először ezzel a kérdéssel (fél éve költöztünk össze a párommal). Szerintem nálunk az les a megoldás, hogy kinn hagyom a kabátokat a fogason (szerencsére az egész előszabát végigrakattam fogassal, hogy ha társaság jön, legyen hová rakni), esetleg ruhasákban.

Irigylem anyukámat, náluk az egyik fél szoba ki lett nevezve gardróbnak, ott elférnek a holmik (bár néha még ott is szűkösen :D)

2010. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nézd át a ruhákat, legalább a 30 %-át biztosan ki lehet dobni. Amit két év óta nem használtál, mehet ki pl. A téli ruhák tárolására vegyél ún. ágy alatti tárolót, ez műanyag, zippzáros tároló. Szépen belehajtod a ruhákat, közé tehetsz pl. illatos szappant, biztosan nem lesz dohszagú.
2010. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Felvittem a padlásra.
2010. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nálunk padlás kizárva mert egér szokott lenni.

Ruhás szekrény nem fér el sehol,mert gardrobunk van, a szobák kicsik ott ágyvan csak be sem férne egy szekrény, a nappali meg konyha oda meg nem illik. szóval veszek valami tárólót ahogy irtátok, és selejtezni is fogok, dsajna énis sajnálom kidobálni.

2010. máj. 7. 00:03
 10/16 anonim ***** válasza:

Tegyél a padlásra ultrahangos egérriasztót, távoltartja az egereket. Utánna már pakolhatsz a padlásra is. Nekünk a padláson van régi szekrényünk, ott tároljuk a télikabátokat, meg azokat a cuccokat, amiket nem hordunk, de nem dobtunk ki (van olyan, amit 5-6-8 év után vettünk elő) A gyerekruhákat is ott tartottuk, amíg a második bele nem nőtt. Ami nem fért a szekrénybe, nagy kartondobozba került, semmi bajuk nem lett.

Egérmérget is rakhatsz ki, vagy csapdát, de akkor mindig gondoskodnod kell a "tetemek" eltüntetéséről. Ez az ultrahangos egérriasztó nálunk bevált.

2010. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!