Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok. Van néha...

16 hetes vagyok. Van néha (par napig) egy kicsi ragados folyás szerüm. Nem viszket, nem csip vagy ilyesmi. Szaga sem mondhatom hogy lenne. Mivel most nagyon jo a szaglásom talán vizelet szaga van. Lehet hogy csak erösebb a vizeletem? És azt érzem?

Figyelt kérdés
Aggodjak vagy normalis?Elmenjek dokihoz?Nem igazan akarok mert sokat kell varni es a sok beteg ember között sem ülnék szivesen.Szerintetek?
2008. dec. 20. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell elmenned orvoshoz, és aggódnod sem kell. Ez teljesen normális. Nálam is pár napig erősebb, majd pár napig szinte nincs is. A védőnő is azt mondta, hogy teljesen normális. 20 hetes kismama
2008. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintem ha valami fertözés vagy ilyesmi lenne akkor égne,viszketne,szaga lenne......

De jo hallani más véleményét is!Nyugodtabb vagyok!Minden jot!

2008. dec. 20. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a terhességi folyás. Ha nincs semmi más tünet akkor teljesen természetes, nők többségének sajnos elő jön. Ártalmatalan számodra és a babóca számára is. De azért majd a dokinak említsd meg.
2008. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!