Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatószivacsot mindne...

Mosogatószivacsot mindne héten cserélitek? Beáztatjátok estére floraszeptes vizbe vagy hagyod megszáradni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem cserélem, és nem is áztatom be semmibe. Mosogatás után kimosom, és ennyi. Időnként kifőzöm hipós vízben. Csak akkor cserélem, ha elhasználódott.
2013. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam áztatni, sem kifőzni, sem semmi. Ha elhasználódott, vagy úgy látom, hogy már ronda, nem szívesen mosogatok vele, akkor megy cipő tisztítónak, vagy egyéb mocskos munkára valónak és előveszek egy újat mosogatni. 2-3 hétig egy szivacsom van szerintem, de megmondom őszintén még sosem figyeltem meddig is használok egyet.
2013. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen mosogatószivacsot használsz?
2013. júl. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sima pár száz foritos
2013. júl. 3. 08:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi extra törődést nem kap a szivacs. Használom, kimosom, lerakom, majd mikor úgy látom, hogy ideje cserélni, akkor megy tűzhelytakarító-szivacsnak, és ekkor dobom ki az előző tüzhelytakarításra ítéltet. Nem tudom milyen időközönként szokott megtörténni ez a körforgás.
2013. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Napra kell kirakni, ha van rá lehetőség, az fertőtleníti.
2016. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!