Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosogatószivacsot...

Milyen mosogatószivacsot ajánlotok leginkább?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak viledát ne.Drága és rossz.Egyébként nem sok különbség van a szivacsok közt.Én mosogatókefével mosogatok, higénikusabb is szerintem.
2011. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a nagyobb fajtát, a kicsivel sokkal nehezebb mosogatni. Nekem poppy van, hatos csomagban lehet kapni, és egy szivacs elég sokáig jó (általában addig, amíg valamit csúnyán oda nem égetek). Azért ezt választottam, mert ennek az ár-érték aránya számomra megfelelő, de lehet, hogy neked más a helyzeted.
2011. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Aldi. A nagyobbik fajta. A kicsit meg sem birom fogni rendesen, olyan mintha fogkefevel surolnek egy edenyt.
2011. nov. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én meg pont a viledát mondom :P De egyébként bármelyik nagyobb fajta jó, csak az szerintem tartósabb is.
2011. nov. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kolibri71 válasza:
Ránézésre egyformák, még a színük is, de a szivacs anyaga eltérő. A LIDL 6db-os szivacsa jó és olcsó, a DM-es is jó, ami ugyanígy néz ki, (sárga szivacs + zöld dörzsi) csak sokkal drágább. És van olyan, aminek teflon bevonata van a dörzsi részén, piszok jó, és tartós, de maga a szivacs része annak is nagy kaka. Egyébként a tisztítószerek elszínezik, gusztustalan koszos színűre. Kicsit növelhetsz az élettartamán, ha mindig jól kinyomkodod belőle a vizet, ha végeztél a mosogatással, és higiénikusabb is.
2011. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!