Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti vásároltok még tupperware...

Ti vásároltok még tupperware edényeket?

Figyelt kérdés

Én most az online katalógusba nézem ezt a Konyhaművész szeletelőt kézvédővel. Szép kis ára van, de úgy minden más edénynek is.

Várom a tapasztalataitokat. :)



2013. júl. 12. 10:55
 1/8 acelsziv ***** válasza:
77%
műanyag, ami pár éven belül tönkremegy. És horror ára van.
2013. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi már nem, nagyon sok mindenünk van, kb. 8- 10 évesek az edények és napi használatban vannak. Kicsit fakóbbak már, karcosabbak, de vigyáztunk rájuk, és még mindig semmi bajuk. Szeletelőnk is van, kb. 5-6 éves, semmi baja. Akkoriban még nem adtak hozzá kézvédőt. A pengéje még mindig éles, kb. 2 hetente használjuk, krumplit, uborkát, tököt, káposztát gyalulok általában.
2013. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gömbicica ***** válasza:

[link]

igaz már lejárt az akció, de érdemes figyelni.

volt, hogy egy áráért kettőt is adtak. metróban is lehet kapni teljes áron.

én nagyon szeretem éles, mint állat!!!!

hagymát nagyon szeretek vele vágni. csak vastagabb karikára vágom, és két féle kockanagyság közül tudok választani apritáskor.

nem találtam, hogy a konyhamüvész mennyibe kerül, de biztos drágábban ennél.

Régebben belefutottam én is ebbe a cuccokba. soha többe.t

egyedül a citromfacsaróját, és a hámozóját (bár abból is csak az egyiket, mert a másik nagyon vastagon szeletel) szeretem. a tésztafőző is igy nagy hülyeség, dög drágán.

Én nem vennék.

Rozsdamentes tálakat azt szeretem, müanyagokat soha többet!! esetleg olcsó sima akár 100 Ftos boltos kategóriában, mondjuk mosni benne valamit, vagy apróságokra.

2013. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :)
2013. júl. 12. 23:51
 5/8 anonim válasza:
Mi nekünk teli van a padlás vele. Igaz nekünk nem ebből az újfajta valamikből van de ami nekünk van az már jó 10 éve legalább bírja hanem több. Én csak ajánlani tudom ;)
2013. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen van már sokfajta, horror áron, de nem érnek többet a 100-as boltban kaphatóknál. pld elszineződött a piros merőkanalam, a zöld leveses tál elrepedt, a belseje hámlik stb. nem vagyok elégedett velük.
2014. okt. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
semmiféle tupper terméket nem veszek. van pár darabom már, de nem kell tőlük elájulni. a zöld leveses tál hámlik belül, a 2 L-es kancsóm cseréjére várok már fél éve. azóta már inkább a 100-as boltban veszek műanyag cuccokat.
2015. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még ingyen sem kéne tupperes cucc, szélhámos az üzletkötő. a repedt kancsómkat sem cserélték ki.
2015. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!