Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen varrógépet vegyek?

Milyen varrógépet vegyek?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy fém alkatrészei legyenek. És azt honnan lehet tudni?


Egyébként csak párnahuzatot, asztali futót vagy ilyesmit varrnék vele, sima vékony méteráruból. Gomblyukak meg ilyenek nem érdekesek, ruhát se akarok varrni, takarót se, semmi komolyabbat, csak kb. téglalap alakú anyagot beszegni, vagy kettő téglalap alakút összevarrni sima egyszerű egyenes öltésekkel.

Egyszer ajánlottak ilyen 50 ezres gépeket, de azért ez nem túlzás erre a célra?


Használtat nem akarok, nem szeretem a használt dolgokat, meg többnyire ezek régi nagy nehéz varrógépek. Nekem nincs erre külön varrószobám és a többi helységben nem szeretném kiállítani, ha épp nem használnám akkor el kellene suvasztani kis helyre a szekrénybe..


Valószínűleg online venném meg, mert itt semmit nem lehet kapni és nem tudok ezért elmenni Pestre, hogy személyesen bemenjek valami nagy varrógép boltba tanácsadásra.


2013. aug. 11. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Ma már minden gépnek van sok programja. Online pedig nem érdemes venni, mert nem tudod, mit kapsz.

A leírásban benne szokott lenni, hogy az alkatrészei fémből vannak-e?

De sok használt gép jobb, mint a mostaniak.

Egy varrógép műszerészt kellene a vétel előtt megkérdezned.

2013. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!