Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Keverőtárcsás mosógép használa...

Keverőtárcsás mosógép használatában "profik" vannak itt?

Figyelt kérdés

Lassan elköltözök, de egyelőre csak egyedül leszek, és egy "rendes" mosógépet teljesen fölösleges addig venni, meg használni, mivel megtölteni sem tudom annyi ruhával, hogy megérje beindítani. :) Viszont van egy keverőtárcsás mosógép, centrifuga ami használaton kívül van, és a lakásban állandóan van központifűtéses meleg víz is (panel), ebben tudnám a legegyszerűbben kimosni azt a pár zoknit-gatyát, pólót ami napi rendszerességgel forog, a nagycuccokat pedig el tudom vinni máshová.


Hogyan kell célszerűen használni ezt a mosógépet úgy, hogy spóroljak vele? (wc öblítéshez, erkélyfelmosáshoz is felhasználom a vizét)


Nagyobb háztartásban, vagy csajoknál ez természetesen nem lenne járható út, de elindulásnak nekem tökéletesnek tűnik. Valakinek valami tapasztalata esetleg?



2013. aug. 18. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Itt nincs más ,mint egész program .A vizet a belső jelig kell tölteni.De mielőtt ezt megteszed ,kézzel forgasd meg a tárcsát .Fehéret ne keverj a sötétekhez.Már üzemeljen. a gép mikor a ruhákat bele dobod .A gépből a vizet lehet felmosó vödörbe engedni,majd felmosni vele .Öblitéshez,nagy lavór ,vagy fürdőkád.Utolsó öblitő vizbe öblitőt is tenni .A centrifugába helyezett ruhákat ne csavard ki .Lazán ,egyenletesen belerakni csak .Száritóra úgy rakjad,hogy jól kilógja magát.A csíptető olyan helyen legyen,aminek nyoma kevésbé látszik felvételkor.Igy még a vasalni sem fontos .
2013. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Inkább ilyenen gondolkodj:

google > kézi mosógép > képek

2013. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2013. aug. 18. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!