Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell wc-t pucolni? Kádat...

Hogy kell wc-t pucolni? Kádat és csempét sikálni?

Figyelt kérdés
Még sosem csináltam és szeretném kitakarítani a lakást. Válaszokat előre is köszönöm.
2013. aug. 29. 09:37
 1/3 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%

Csempe: Fentről lefelé haladsz, ugyanígy szivaccsal ecetes, fertőtlenítőszeres vízzel mosd át! Én szárazra is szoktam törölni, hogy ne legyen foltos.


Kád pucolás:

1.Hideg vízzel lemosod zuhanyrózsával a szennyeződések javát.

2.Egy vödörbe öntesz forró de legalább meleg vizet amibe teszel Floraceptet és egy kis ecetet mert attól ragyogóbb és csillógobb lesz.

3.Átmosod szivaccsak vagy valamilyen törlőkendővel aztán leöblíted hideg vízzel.


WC pucolás:

1.Elöző este(amikor már nem használjátok) öntesz bele egy kis Domestost és egy kis ecetet majd másnak egy csak a WC számára használt szivaccsal, kendővel kitörlöd előbb belül majd így kifelé haladva!

2.A vödörbe teheted a szokásos dolgokat amiket leírtam és mosd át vele a kagylót majd az ülőkét előbb alul majd fölül és kívülről a WC-t majd a tartályt.

3.Törüld szárazra a kagylót kivéve.


Ecetet ne félj használni, nem lesz semmi büdös, pillanatok alatt elillan a szaga viszont kívéló vízkőoldó és fertőtlenítőszer!:)


Remélem tudtam segíteni!

2013. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszod! Megy a pont :)
2013. aug. 29. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Wc tiszításhoz nagyon jó szereket lehet kapni . Én well done-t,vagy Ajaxot használok.Ezek nagyon jók . Le kell fújni a wc-t vele,vagy mosdót,kádat ,kicsit rajta hagyni,majd leöblíteni,törölni :)
2013. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!