Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti milyen folyékony mosószert,...

Ti milyen folyékony mosószert, és öblítőt használtok, amivel illatosak is a ruháitok? (Illetve azokat hol veszitek? )

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Öblítésre nagyon ajánlom az 1 dl víz 2 kanál ecet kombót, mellé csepegtetek 100%-os illóolajat,így olyan illatúak, amilyet akarok. Ráadásul sokkal puhábbak és a mosógépet is rendben tartja. Egyszer próbáld ki.

Ha teafaolajat csepegtetsz hozzá, a kellemes, friss illat mellett még fertőtleníti is a ruhát.

2013. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dejóó,köszi az ötletet :) Illóolajból mennyit szoktál csepegtetni egy mosáshoz ? :)
2013. aug. 30. 16:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Hasonlóan, mint az első, csak én mosóparfümöt használok, nem illóolajat. A zöldboltból szoktam rendelni (mosószódával és szódabikarbónával együtt)
2013. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül a mosóparfüm,és meddig jó ? :) Köszike az ötletet :)
2013. aug. 30. 18:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Én folyékony bonuxot használok. Annyira tartós az illata, hogy öblítőt nem is használok hozzá. Így is olyan illatosak a ruhák, még a szekrényből kivéve is, mintha öblítőznék.
2013. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: 15-20 cseppet használok, egy üveg illóolaj kb. 10 -15 mosásra elég, Dm-ben szoktam venni, kuponnal (15%-os végösszegkupon), kupon nélkül 800-1000 forint/üveg.
2013. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fajtától és bolttól függően 2-300 forint.

Én pl. nagyon szeretem a vízililiomot, az 2ezer: [link]

A lányaim kedvence a Trópusi tavasz, az 2500: [link]

Az ágyneműhöz levendula illatút teszek, de abból kevesebbet, mint amennyit ajánl, mert úgy túl erős volt az illata.

1 üveg kb. 4 hónapra elég (minden nap mosok, szó szerint, ha 1 nap nem megy a mosógép, másnap kétszer indítom) Szerintem kb 100 mosáshoz elég (persze attól is függ, hogy mennyire illatosan szereted a ruhákat. Nekünk vannak olyan ruháink, amiken nem lehet illat)

2013. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es, ahogy nézem tulképpen ez is illóolaj, 5%-ban van benne emulgens, ugyanakkora kiszerelésben, mint az illó, sőt, ugyanannyit is kell használni belőle (15csepp körül).

Egyes vagyok, még sosem próbáltam ezt, mivel jobb, mint a sima illó? És hogy lehet, hogy 150 mosásra elég, amikor 15 csepp kicsit több, mint 2 milil.?

2013. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az illóolajok 10ml-sek, a mosóparfüm 100 ml-s.

Azt nem tudom, hogy 15 csepp hány ml.

Nem számoltam meg, hogy 1 üvegből hány mosás jön ki.

Nekem 1 mosóparfüm kb. 4 hónapig tart, úgy hogy tényleg minden nap mosok. Ez kb, 100-110 olyan mosás, amikor mosóparfümöt használok.

Az illóolaj nekem nem oldódott olyan jól az ecetben mint a mosóparfüm.

2013. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jaj, bakker, de hülye vagyok, tényleg 10 ml.:))) Már éértem.
2013. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!