Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi az esely ra, hogy az...

Mennyi az esely ra, hogy az uj piros nadrag befogja a feher cuccaimat?

Figyelt kérdés

Vettem egy uj nadragot, piros, most mosnam elöször. Van par feher/vilagos cuccom is. Kolis vagyok, draga a mosas, nem tudok csak a piros nadragert egy külön mosast csinalni. Eddig mindent egybe mostam, soha semmimet nem fogta be semmi (bar teny, hogy nem is nagyon van piros cuccom).

Meg merjem kockaztatni?


2013. szept. 7. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

50-50% vagyis vagy igen vagy nem :)


Csak van egy mosdó a koliban amiért nem kell külön fizetni...

Szóval áztasd bele a mosdóban meleg vízbe, ha elszínezi a vizet, akkor nagy eséllyel a ruháidat is megfogja majd. Ha nem lesz semmi színe a víznek, akkor elvileg nem lesz semmi gond, de a biztonság kedvéért használj színfogó kendőt.


Végül lehet, hogy drága a mosás, de még mindig olcsóbb, mint egy ruhatár cseréje, mivel minden fehér/világos ruhád rózsaszín lett.

2013. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább áztasd be a gatyát, és kézzel mosd pár alkalommal.
2013. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%. A piros ruhák szinte mindig erősen fognak, pláne amikor először mosod. Ha nincs pénzed több mosásra, inkább ne tedd a mosógépbe, mosd ki kézzel, és csak centrifugázni tedd be.
2013. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Beaztattam, es egy kicsit se fogta be a vizet... Na alszok meg ra egyet, aztan kitalalom, mi legyen. :)
2013. szept. 7. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még így is előfordulhat, hogy a mosószer miatt ki fog jönni a színe mosógépben. Olyan nehéz kézzel kimosni? Gondolom nem tiszta sár, vagy egyéb foltos... kicsit megdörzsölgeted meleg mosószeres vízben, kicsavarod, amilyen jól csak bírod, majd felakasztod száradni.
2013. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vegül igy csinaltam. De legközelebb muszaj lesz kimosni valahogy, mert maradt rajta egy folt...:S
2013. szept. 9. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megbeszélni egy ismerősöddel hogy közösen mossatok. így ő a fehér cuccait berakhatja hozzád,te meg a pirosat. Mondjuk farmerokkal moshatod, én is mosok piros pólót farmerral
2013. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!