Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A tusolónál az albérletben a...

A tusolónál az albérletben a sziloplaszt penészes (szerintem ). Hogyan tudnám eltüntetni róla?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó tömény ecetes vízzel sikáld le.
2013. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom :)
2013. szept. 9. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Domestos. Valszeg nem szaniter szilikonnal lett kinyomva, hanem sima szilikonnal Mindig be fog penészesedni. Legegyszerűbb az lenne, ha egy borotvapengével, sniccerrel kivágnád és kinyomnád szaniterrel. Kicsit melós, de hosszú távon megéri. Kb 1-2 óra meló.
2013. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szedd le a fenébe, sehogy sem fog kijönni. Én is így jártam, és leszedtem, kisikáltam, kiszárítottam, majd újra szilóztam fehérrel. Az átlátszó különben is gáz, a fehér sokkal szebb. Viccen kívül egy ilyen kis apróság feldobta a fürdőt.
2013. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fehér színű itt is,nem átlátszó . De akkor lehet kiszedjük . Azért megpróbálom kiszedni előbb :D
2013. szept. 10. 11:16
 6/10 anonim ***** válasza:

A színe mindegy, minden szilikonból kapható jó sok szín és árnyalat.

Kb. 1 hónap múlva újra penészes lesz, sőt, van, hogy a szilikon alá penészesedik.

2013. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha kicseréljük utána nem lesz olyan ? :D
2013. szept. 10. 11:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Pont most vagyok túl ezen a problémán.

Ultra Szavo-val vastagon lefujtam 2 órát hagytam rajta utánna leöblitettem. Olyan mintha új lenne, gyönyörüen kiszedte!!

2013. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan, mert a szaniter szilikon (ilyet vegyél!!!) nem penészedik.
2013. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szavo klóros szer, majdnem, mint a domestos, 1 hónapig nem penészes, a kérdező esetében.
2013. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!