Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hy mindenki! Hogyan kell...

Hy mindenki! Hogyan kell gombot nadrágra felvarrni, úgy hogy az fent is maradjon? És fonalat, vagy cérnát célszerűbb inkább használni?

Figyelt kérdés
OKs rendben, addig megvan hogy egy csomó az első luk végére, és szépen fokozatosan mind a négy lukba oda vissza fel le, de ezzel a módszerrel mégsem jött be.
2009. nov. 3. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
:D ha a gomb lyukában van a görcs ne várj csodát:D szerintem a nadrágban legyen a csomó és onnan a gomb egyik lyukán be a másikon ki (lentről fel fentről le) ezt így körbe körbe úgy hogy jó erősen fogja a gombot! (legalábbis én így szoktam)
2009. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja hogy 4 lyukú.... őőőő.... anyukád nem tud segíteni? :)
2009. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
üttess rá fémgombot
2009. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több soros cérnát fűzz be a tűbe,ne másmilyen fonalat.Az anyagba szúrj bele az anyag visszájáról a színére,majd a gomlyukba,újra az anyagba és igy tovább.Legalább háromszor-négyszer minden lyukba,lazán varrd.Ha felvarrtad így,akkor az anyag és a gomb között a cérnát tekerd többször körül,és vardd el az anyagban a cérnát.Így nem fog hamar leszakadni a gomb.
2009. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, 19 éves vagyok és tipikus férfi, szal már nem élek együtt a szüleimmel, Építész mérnöknek tanulok, jelenleg tervező vagyok, ÉS NEM TUDOK MOSNI, SEM GOMBOT FELVARRNI EGY NYAMVADT GATYÁRA!!:D:D Igazán restellem de sajnos így van:):)Amúgy köszi a segítséget, és a kommenteket, mindent megteszek az ügy érdekében!
2009. nov. 4. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha Pécsen tanulsz, kedvezményes áron bevállalom :D
2009. nov. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2012. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!