Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Makacs folt? Miért nem jön...

Makacs folt? Miért nem jön ki? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, mert nem értem a dolgot.

Fehér kis body-ról van szó. kislányom leitta kakaóval. Kimsotam 60 fokon, semmi. Beáztattam fehérítőbe, semmi. Átsikáltam mosószappannal, és hagytam hypoban ázni, semmi. Most ismét 60 fokon mostam, de a gépbe ecetet, szódabikarbónát és hypot tettem, de így is ott maradt. Hogy lehet ez, mikor a ruhámból 40 fokon kijön a zsíros folt, minden áztatás akármi nélkül, ennél meg egy egyszerű kakaófolt ennyi mindentől sem jön ki?



2013. szept. 20. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Így utólag már nem tudom mit lehet tenni, viszont nem rég tanultam, hogy a foltokat először hideg vízben kell dörzsölni pl. szappannal, mert a forró víz belerögzíti a folt színét az anyagba.
2013. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érthetetlen. Állítólag, a dm-es marhaepeszappan minden foltot elintéz, de ezek után, már ez sem biztos.:)
2013. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

:) Hát igen most már mindegy, lehet, hogy kijött volna a hideg vízzel :(


No hát ez az, én azt hittem a hypo mindent visz, de ez már egyszerűen egy vicc :D Összefogtak ellenem a ruhák.

2013. szept. 21. 08:40
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Rakd ki a napra had süsse jól meg,aztán újra mosd ki,ezt ismételd addig amíg ki nem jön a folt.Nálam az előkék kis ruhák ugyanígy folt mentesek.

2013. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem süt a nap :( hideg van és esik az eső már egy hete :(
2013. szept. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!