Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel jöhetne ki ez a makacs...

Mivel jöhetne ki ez a makacs folt a nadrágomból?

Figyelt kérdés
Pink színű nadrágom lila foltos lett ( elméletileg metaxa-cola ömlött rá, vagy vadász ) Vettem rá egy olcsó folttisztítót, de nem segített, vagyis az egyik oldalán eltűnt a folt nagyjából, a másikon már nem. Nagyon el vagyok keseredve, mert körülbelül egy hónapja sincs, hogy megvettem, nagyon szeretem, és nem is volt olcsó ez a nacim. Nincs valami házi praktikátok esetleg, hogy mivel szedhetném ki?? A térdrésznél van a folt, tehát eltakarni sem tudom... Az ecetes olló, és hasonló válaszokra nem vagyok kiváncsi...Nem hiszem el, hogy nem jön ki belőle ... :( Köszi előre is 17/L
2012. aug. 11. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Áztasd be hideg vízbe, tegyél sőt a foltra, áztasd megint, folttisztítóval és kézzel dörzsöld és mosd ki folttisztítóval meg ilyesmivel gépben.

Lehet, hogy ott kicsit megfakul, bár nekem ez használt és nem lett fakó sem.(:

2012. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fiam harisnyájára szeder esett és a fehérből nehéz volt eltávolítani, de a vanish-sel sikerült. Szerencsére a rózsaszín szoknyája nem lett olyan, mert akkor nagyon mérges lettem volna. Bár nálunk még annyira nem számít, mivel öt éves a fiam. Vanishből a szappant ajánlom.
2012. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!