Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen néven fut az a tollform...

Milyen néven fut az a tollformájú dolog, ami a csempék közötti résekben eltűnteti a fekete foltokat és a segítségével újra fehér lesz?

Figyelt kérdés
A teleshopon láttam, de biztos nem olyan nagy szám ez, mint ahogy ott előadták. Valaki tudja, hol lehet kapni és mondjuk egy márkanevet mondani?
2009. nov. 6. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom mire gondolsz, de kicsi és drága. Szerintem jobban jársz egy flakon sósavval,vagy vízkőoldóval. Én ezt használom és csodát tesz a fugával.
2009. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, de sósavat nem lehet csak úgy kapni gondolom... vagy igen? És mivel tegyem rá a csempére, hogy ne marjon meg? elég hozzá gumikesztyű és szivacs, vagy valami rongy?
2009. nov. 8. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Sósavat bármelyik üzletben kapsz.Coopban, reálban, mindenhol!Szivaccsal megbörzsölöd a fugát, és fehér lesz, viszont roncsolja is, és néhány év múlva kipotyog a csempe közül!Én ezt ajánlom!

[link]

2009. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam a sósavat és a vízkőoldót és minden közértben lehet kapni.(1 liter kb.160-240 Ft.)Olyan flakonba teszem, aminek csőre van, hogy célzottan tudjam a fugába spriccelni. Tényleg maró hatású, de nem is szükséges hetente használni és nem is hagyom benne állni. Elég évente 2x kitisztítani a fugákat.
2009. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!