Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehet tenni egy régi...

Mit lehet tenni egy régi Hajdú mosógéppel aminek mosás közben lejött a teteje?

Figyelt kérdés

Rosszul volt feltéve a dobra és egy pillanat alatt úgy megszorult, hogy a ruhát is csak nehezen sikerült kivenni belőle. Szerencsére amit csattant ki is lett kapcsolva szóval nem forgott órákat.


kösz a segítséget!



2013. szept. 26. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelövel megnézetni, de valószinüleg nem használható többé.
2013. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abban azért nem vagyok biztos, hogy használhatatlan. Viszont jó móka lesz szétszedni. Először le kell szedni a hátát. Ez még viszonylag egyszerű. Aztán a palástot, ezt alul fogják a csavarok. Utána a két oldali csapágyházat. Kelleni fog egy erős 13-as csőkulcs, vagy krova az ékszíjtárcsához.



Ha szerencséd van, mikor kint vannak a csapágyházak, tudod annyit mozgatni a dobot, hogy kijöjjön a teteje és a ruhák. Ha nem, akkor az egész tetejét le kell venni, azt vagy 30 csavar tartja. Ha azt körben mind kicsavarod, le tudod venni a felső részt, kijön a dob és ki lehet venni mindent, és az esetleges sérülések is látszanak.



Ha így szét kell kapni, én mindenképp cserélnék csapágyat, szimeringet, közdarabot. Meg lehet oldani, de kell hozzá egy kis műszaki érzék.

2013. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincs annak semmi baja.
2013. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, valószínűleg nincs. De ha beszorult, a csapágyházakat mindenképp ki kell szedni. Akkor meg már érdemes kicserélni 3000 ft-ból megvan szimeringgel, közdarabbal. Nehogy egy hónap múlva cserélni kelljen a csapágyat :P
2013. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!