Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fonokom nadragjaba beletort...

A fonokom nadragjaba beletort a fu. Aludttejben aztattam, Erre a fufolt ugyanolyan viszont a nadragnak az a resze amelyik a tejben volt vajszinubol rozsaszin lett! Most mit tegyek? Visszakapja szerintetek a szinet valahogy?

Figyelt kérdés

A tejes megoldast nem is egy netes olsdalon talaltam (femina.hu stb) es ilyen kockazat sehol sem szerepelt! Most betettem egy 40fokos mosasra... nagyon izgulok mi lesz.!

Legyszi adjatok vmi tippet!

Nagyon draga nadragrol van szo raadasul penteken ezt akarta felvenni a szulinapi partijara a fonok!!

Elore is koszi ha vki valaszol! Es bocs az esetleges hibak miatt, telorol potyogok sunyiban...


2013. okt. 1. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

milyen szinu a gatya? fehér? akkor hipo

egyébként vanis szappant rá dörzsi dörzsi és ugy mopsás


tejhbeáztatás vér és gyümifoltokra jo

2013. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Vegyen másikat magának, főnök úrnak nyilván telne rá.Másik megoldás az lenne, összemosni valami piros cuccal, és akkor ha szerencséd van, rózsaszín lesz az egész.A rózsaszín most divatban van a férfiaknál úgy is.
2013. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
De amúgy miért te mosod a főnök gatyáját?Mosónőként alkalmaz?
2013. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jaj koszi a gyors valaszt!!!

Akkor most kiszedte a szinet vagy csak befogta szerinted?

Ahogy vegez a gep egybol kikapom a nadragot es kiprobalom a megoldasodat! Amugy vaj-beige szinu a nadrag. Szoktuk betenni hipoval mosni ugy hogy a mosoporhoz tesszuk (por hipo mosashoz valo)..

2013. okt. 1. 10:58
 5/11 A kérdező kommentje:

Hazvezetono vagyok, azert mosom en a ruhajat.

Annyira szarul erzem magam emiatt, ilyen meg sosem tortent hogy tonkretegyem a ruhajat!

2013. okt. 1. 11:00
 6/11 A kérdező kommentje:

Vegzett a gep, a folt ugyanolyan :( vanish szappant probaltam de semmi. Most egy folttisztitot probalok aminek a doboza allitja hogy jo tejfoltra de eddig sikertelen:(

Egyeb otleteitek vannak?legyszi!!!

2013. okt. 1. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
dm-es marhaepe szappant szoktak ajánlani a legdurvább foltok ellen is, én még nem próbáltam...
2013. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy kép a foltról sokat segítene. Azon látszódik, hogy kiszívta, vagy elszínezte. Ha kiszívta, akkor nem sokat tehetsz.



És egy jó tanács, legközelebb ne tejbe áztasd, hanem vegyél egy foltördögöt. Lehet kapni kifejezetten fűfolthoz, bevált, kiszedi a fűfoltot, és nem hagy nyomot.

2013. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat! Halistennek sikerult kiszednem belole. Amugy nagyon sokmindent probaltam, koztuk a foltordogot is de nem segitett. A dylon-nak van egy olyanja hogy az osszemosott ruhak szinet visszaallitja. Abban aztattam 24orat es kijott belole.plusz az egesz nadrag visszanyerte az eredeti szinet, olyan mint ujkoraban. Ja a fufoltot meg az elso mosas utan vanish szappannal ki tudtam szedni. Ugyhogy a fonokom most tok halas erte, hogy "visszakapta" ujonnan a kedvenc regi nadragjat.

Mindenkinek megegyszer nagyon koszonom a tanacsokat! Mennek a "lajkok". Ja, es ezentul elfelejtem a tejet mint folteltavolitot az tuti!:-)

2013. okt. 3. 13:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült megoldani :)


Eddig fűfoltra nekem bevált pedig a foltördög. A kisebb egyedek rendszeresen beletörik a füvet a ruhájukba :)

2013. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!