Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudnátok ajánlani valami jó,...

Tudnátok ajánlani valami jó, bevált szőnyegtisztítót?

Figyelt kérdés
Most költöztünk új albérletbe és az előző lakó eléggé kinyírta a szőnyeget. A tulaj elzárkózik minden elől. Nem hajlandó céget megbízni a szőnyegtisztítással, sem új szőnyeget lerakni. Sőtt az utóbbit nekünk is megtitotta. Nos a szőnyeg eredeti színe hófehér, de ez csak ott látszik, ahol az előző lakónak a bútor takarta. Mivel nekünk más méretű bútorai k vannak elég csúnya hogy a jelenleg barnás-szürkés néhol szinte fekete szőnyegen itt-ott fehér kockák vannak. :( nem tudom mivel lehetne ezt kitiztíttani. Több szobáról is szó van, úgyhogy nem nagyon érnék rá kis kefével kidörzsölni, mert ezek nem foltok, hanem az egész szőnyeg tiszta kosz. Mi véleményetek a Vanish shake&clean-ről? Vagy javasolhatnátok valami jóféle tisztítószert, de kérlek olyan írjatok ami fellelhető a nemzetközi piacon, ugyanis nem M.O.-n lakunk. Nagyon szépen köszönöm és remélem kapok valami hasznos tippet, mert nagyon jól jönne.

#szőnyeg #Vanish #szőnyegtisztító #foltos szőnyeg #piszkos szőnyeg
2013. okt. 13. 22:53
 1/3 anonim válasza:
szerintem a vanish a legjobb..amikor utoljara takaritottam a szonyegem nem volt uj szaga miutan atsuroltam mint ha uj lett volna:)
2013. okt. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legjobb az ecet. Kiporszívózod, és puha kefével átkeféled. Tehetsz az ecethez egy nagyin kevés vizet is. Ne szivaccsal, mert az eláztatja a szőnyeget.

Az ecetet használhatod háztartási takarítógépbe is.

2013. okt. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ecet működik, de szerintem is a Vanish a legjobb. Takarítógépbe bele, jó töményen, és mehet a menet. Habár ha ennyire mocskos, akkor talán jobban jártok - bár drágább is - egy szőnyegtisztító céggel, akik kijönnek ,elviszik és visszahozzák tisztán. Persze feltéve, hogy felszedhető.
2013. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!