Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimoshatom az ágyunk matrac...

Kimoshatom az ágyunk matrac huzatát? Elég nagy de ketté vehető, mert cipzáros.180x200as. Bírni fogja a mosógép? Külön gondoltam h kimosnám? Felültöltős mosógépem van.

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rá van írva, hogy mosható akkor igen. Nekem is 180x200 van, egy mosásba belefér.
2013. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen 60fokon mosható. Én csak attól félek h gépnek nem e lesz sok.
2013. okt. 14. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát azért nem mind1 mennyit bír a gép...

amibe 4,5 kg rakható bele annak nem biztos,hogy jót fog tenni,ha egy vizesen 20kg-os cucc van benne.Mondjuk az újabb gépen leállnak ha nem bírják és nem addig erőlködnek ameddig tönkre nem mennek.

Nekem van egy plédem ami kb 2kg, vizesen meg kb a 10szerese és alig tudom megemelni.

Nem mind1 mennyi vizet szív magába

2013. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát most nagyon tanácstalan vagyok.Mit tegyek? Bele rakjam vagy nem?
2013. okt. 14. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk 160-as a matrac huzatunk (nem vehető ketté) és 7kg szárazat bír a gép... bedobtam a kádba víz rá és ha nem gáz akkor úgy ahogy kinyomkodom belőle a vizet és megy a gépe,nos ketten alig bírtuk megemelni olyan súlya volt miután kb egy fél kád vizet lazán magába szívott,így nem mertem a gépbe rakni és kézi mosás lett belőle.Miután úgy ahogy kinyomkodtuk belőle a vizet dobtam a gépbe centrizni...azért,hogy őszinte legyek nah meg mivel kertesbe lakunk,eszembe nem jutna ilyenkor kimosni mert ha nem tud rendesen megszáradni csak büdösödik.Mindig nyáron mosom és gyorsan illatosra szárad a napon.
2013. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!