Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nektek van otthon mosogatógépe...

Nektek van otthon mosogatógépetek? Ha nincs, folyóvízben mosogattok? Ha van, akkor tudtok a mosogatógép mellé érveket és ellenérveket írni? (saját tapasztalataitok)

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 10:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát ezek a kör alakú fadeszkák amúgy szerintem direkt úgy vannak megcsinálva,hogy szétmenjenek.... Pedig nem olcsóak :/ Mondtam páromnak,hogy inkább térjünk át műanyagokra,azok annyira nem tetszenek,de könnyebb elmosni őket , és tartósabbak is . Hát szerintem nálam tuti naponta menni fog majd a mosogatógép :D Amikor összeköltöztünk mondtam páromnak,de jó nem lesz olyan sok edényünk...hát a francokat nem :D Sokan mondták,hogy jajj minek nektek 2 főre mosogató ... Vagy elég a kisebb belőle...mondom neem ! egyszer eljön valaki hozzánk,meglátja mennyi az edény mindig ,akkor rájön :D műanyag tányérjaink nincsenek,csak éthordók.
2013. okt. 14. 13:38
 12/20 A kérdező kommentje:
Amúgy a nagy edények a kicsibe nem fértek bele nem ? Mert pl anyósom simán elmossa benne a bográcsot is :D És nagyon szépen elmosta !
2013. okt. 14. 13:40
 13/20 anonim ***** válasza:

Az éthordókat és a normális műanyagokat nyugodtan be lehet rakni!


Egyébként nekünk 4 személyes van 2 főre, szerintem megéri...

2013. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Műanyagból nagyon sok van,mert párom azokban szokta vinni az ételt munkába , nehézfémiparban dolgozik,és sokszor feketednek be ott a műanyagok :/
2013. okt. 14. 15:07
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ketten vagyunk,de hétvégeken sokszor még 8 an is .

2 tányérral mi sem inditjuk ,de mivel főzünk is ,vannak edényeke is .A mosogató gép nem konyhamalac,igy az ételmaradékot mindig leöblitjük .2-3 naponként aztán ragyogóan elmosogat a gép,egy rövid programmal .Ilyenkor csak a mosogatópor a jó,mert a tablettának nincs ideje elolvadni,és bent marad a öblitőben is .Sokkal takarékosabb,mint a kézi mosogatás .Mivel az öblités is meleg vízben történik,igy a program lejártával ajtó kinyitva ,és pillanatok alatt leszáradnak az edények .

Az első gépünk 12 személyes volt,abba a nagy edények is

befértek .Én ugy gondolom ez ma már nem számit luxusnak .

Most 9 személyes a Tereza .:-)

2013. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Fejlemények: tegnap beletettem a fakanalakat, és nem lett bajuk!
2013. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kiváncsi voltál ? :D A fadeszkának gondolom azért lett baja,mert alapból csak összeragasztották sz@rul őket,és felolvadt az ázás közben.
2013. okt. 15. 15:21
 18/20 anonim ***** válasza:
Imádom!!! :) igaz volt egy gatyi múanyagtálam amit a 100 ft osba vettem és az felhólyagosodott ja meg a fakanalakat is rongálja :D
2013. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát igen, furdalta az oldalamat :D De jólvannak a fakanalak azóta is, köszönik :D
2013. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

6 éve meg van a gépem. 12 terítékes, minden edényem belefér.

4-en vagyunk rá, tehát nem szokott állni.


Én nem szoktam eloblíteni mosogatás előtt az edényeket, csak a kajamaradékot kotrom le. Nálam ez a lépés felesleges.

Teflont és fakanalat is mosogatok benne, ha tonkre megy kidobom. Én nem bíbelődok ezek mosogatásával.


Műanyagból és üveg poharakból valamint tányérkészletből is csak olyat szabad venni, amin fel van tüntetve, hogy használható gépben.

Ha nincs akkor jon elő, amit már írtatok, hogy leszedi a mintát, de ez még semmi, mert idővel elmattul a pohár.


Arra figyelj oda, hogy sót és oblítőt mindig tegyél bele KÜLON. Nem elég ami a tablettában van.

Ezek nem nagy tételek, kibírja a pénztárcánk sokáig elég, a gép pedig meghálálja.

A tablettában hiába van, azt a gép nem tudja adagolni, a mosogatás minősége romolhat.

A szűrőket érdemes kiüríteni néhány mosogatás után, hogy ne teljen fel.


Remélem oromod leled benne. Én imádom az enyémet.

2013. okt. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!