Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a wc-tablettát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy hova tegyem: a lefolyóba vagy a wc tartályba? És milyen gyakran? Hetente, vagy naponta? Hogy szokás?
2013. okt. 24. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

attol fugg milyen tablettat vettel, ugyanis mindket faljta letezik.

amit a lefolyoba kel tenni az arra van h felszedje a trutyit meg a vizkovet alulrol, fel-1ora eleg neki, ha nem olyan mocskos a budi akkor kevesebb is. fogasra egy pezsgotablettara hasonlit, es valoban pezseg is ha beledobod.


a masik fajtat a tartalyba kell tenni, az meg fertotlenitos-illatositos, kivaltja a budi oldalara aggatando budirudit, meg zselet, satobbit. olyan mintha vmi foliaba lenne csomagolva, en keket meg zoldet szoktam latni (de lehet h van mas szinben is ), szepen beszinezi a vizet amikor lehuzod a wc-t. cserelni akkor kell ha mar nem szines a viz ami kijon a tartalybol.

2013. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja, a pezsgotablettasat, hetente-kethetente szoktam beledobni.


es bocs az elgepelesekert meg az ekezetek hianyaert :)

2013. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, akkor majd így csinálom. erre amúgy az van írva hogy a tartályba ugyanúgy rakható mint a lefolyóba. Csak épp ez nem színezi el
2013. okt. 25. 13:55
 4/5 anonim válasza:
és ezeket a tablettákat ti hol szerzitek be? szupermarketben esetleg vagy háztartásiban?
2013. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a vizkooldos pezsgotabblettasat majd minden boltban lehet kapni(rossmann, dm, aldi, spar, stb) a tartalybadobos szineset en eddig csak tescoban lattam, azt ott szoktam venni.
2013. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!