Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Régi cigiszagot eltűnteti...

Régi cigiszagot eltűnteti bármi is a ruhából?

Figyelt kérdés

Kaptam 2 pulcsit, na nem hordani, csak szép kötöttek és párnahuzatnak akarom átvarrni. Ám gondolom dohányos volt a tulajdonosa és borzalmasan büdös. Beleraktam mosószeres-fertőtlenítőszeres-ecetes vízbe, abban ázik már egy napja.

Ez kiszedi belőle? Vagy van bármi más praktika?

Én nem dohányzok, így engem zavar a szaga.


2013. okt. 29. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mossad ki.
2013. okt. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű hozzászólást. Nyilván egy sima mosás nem szedi ki.
2013. okt. 29. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiveszi egy sima mosás és egy illatos öblítő, valamint levegőn szárítsd meg utána.
2013. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szagok ellen a Sanytol-nak a mosószeradalékát szoktam használni. Anyutól én is kapok néha ilyen elfekvő cuccokat és elég dohányszagúak. Max. 40 fokon mosok mindent, öblítőt vagy ecetet nem szoktam használni. Ezt a Sanytolt az öblítő tartályba szoktam tenni. Egyszerre nem érdemes sokat használni. Fél kupak elég. Ha nem jön ki a szag elsőre, szerintem második mosásra ugyanekkor dózissal kijön.
2013. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha más nem segít, akkor várd meg az első fagyot. Én kocsmában dolgoztam, mikor még mindenki az orrom előtt szívta és hamutálszagom volt folyamatosan. Én hazaérve kitettem a korlátra éjszakára a ruháim, utána mostam és nagyon jól kiszedte a fagy a cigiszagot.
2013. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!