Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyit lehet kérni lakástakar...

Mennyit lehet kérni lakástakarításért óránként?

Figyelt kérdés

Ti mennyit kaptok vagy mennyit fizetnétek takarításért óránként? Átlagos lakástakarítás, nem éves nagytakarítás. Esetleg vasalás miatt kérnétek többet érte vagy befolyásolná az árat?

Egy 80nm-es lakás kitakarítása kb. mennyi idő alatt van meg? Tudom relatív a berendezettség és a kupitól függően, de vegyünk egy átlagos állapotot.



2013. okt. 29. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

takarítás a belvárosban (Bp.): 1000 - 1500 Ft/óra

vidéken: 600 - 1000 Ft/óra

vasalás:

[link]

... ezekből az árakból levonhatsz 30 %-ot, ha nem kér a megrendelő számlát.

2013. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Egy 80nm-es lakás kitakarítása kb. mennyi idő alatt van meg?"

...az a takarító(nő) gyakorlatától, a lakás berendezésétől, gépesítésétől, üvegfelületek nagyságától, lakásban tartott házi-kedvencek fajtájától számától, és nem utolsó sorban a gyermekek életkorától számától függ!

2013. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Budapesten járok takarítani,én 1200-at kérek/óra. A 80nm heti takarítása,átlag max 4 óra + vasalás 1 óra.Ha nagy a kupi akkor 5 óra,de sokmindentől függ :) Pl.voltam már olyan házban,ahol a konyhát nem is használták,de olyanban is ,hogy minden héten zsíroldózni kellett a sütőt.
2013. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kiindulási alapnak jó, aztán majd úgyis meglátom.
2013. okt. 30. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!