Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyenek a Garden Master, és...

Milyenek a Garden Master, és a Partner láncfűrészek, és melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Elég jó áron lehet kapni mindkét márkát akár elektromos,akár benzines.Nekem csak arra kellene,hogy összedaraboljam vele a 15 éve öszegyűlt rönköket,léceket,stb.
2013. okt. 30. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a válaszolók többsége, köztük én is, nem fogja ajánlani egyiket sem!

Nem lebeszélni akarlak, de ezeket úgy ahogy vannak totálisan 3 év után ellehet dobni! A komolyabb gépeken ilyen kevés használattól még a csillagkerék sem megy tönkre.

2013. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szokratesz ***** válasza:
59%
A Partner a Husqvarna gyártmánya hobbi célra. Amire használni akarod arra jó lesz évekig. A másik márkát nem ismerem.
2013. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 1. 08:08
 4/7 tiszi28 válasza:
Nekem van 1 kis stihl ms-170, esem 3 éves hibátlanul megy,de csak 1.5 lóerős. Kellet 1 nagyobb teljesítményű gép a nagy fák hoz ,és az ismerősöm ajánlotta a Garden star,nevű Sparban kapható 3.2 lóerős láncfűrészt.Hát mondom kipróbálom,,,,,, nagyon erős,kB 1 Hónapja nyúzom ,tetszik.Igaz hogy piszok nehéz is de edig jó.
2018. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Partner ugyan úgy Kínai mint a másik,a H
2020. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval a Husqvarna már csak a McCulloch márkát tartotta meg ,régebbi Partner az még oda tartozik.de ez az újakra nem igaz.Ha kis pénzű ember vagy és nem vagy rest néha bepiszkolni a kezed szereléssel évekig megoldás lehet bármely Kínai gép de jobban kell rá vigyázni mint egy komolyabb gépre
2020. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A régebbi partner gépek husqvarnák egy az egyben csak más köntösben.

Nyilván sokkal jobbak mint bármely kínai gép.

2023. ápr. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!