Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Felültöltős mosógépnél, a...

Felültöltős mosógépnél, a mosószertartó rekeszt hogyan lehet kitakarítani?

Figyelt kérdés
Ha lenne valakinek valami jó ötlete mert az enyémbe benne marad az öblítő és semmivel nem jön ki:((

2013. nov. 8. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Régi típusú üvegmosót, ha tudsz valahol venni, azzal megtuszkolhatod esetleg.


Én agyfrászt kaptam annak idején tőle. Aki megtervezte annak üdvözlöm a szüleit.

2013. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az öblitő tartályát én is csak nagy nehézségek árán tudom nagyjából kitakaritani, a mosópor valahogy belemegy az öblitő rekeszébe és már mindenféle eszközzel tisztitom:külön erre a célra fogkefe, fülpiszkáló, üvegmosó, illetve egy lavórba forró vizet engedek és abba áztatom, lötykölöm.
2013. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Üvegmosó + leszedtem a zuhanyrózsát a csőről és beledugtam a csövet abba a rekeszbe. Amennyire csak bírtam belenyomtam, és megeresztettem erősen a forró vizet. Egész jól bejött.
2013. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
86%
A leg undibb dolgok egyike. Én úgy csináltam, hogy beáztattam meleg vizbe, majd egy idő múlva kivettem és úgy teli vizzel elkezdtem rázni mint a hülye... és addig ráztam, amig a rázástól a viz föl nem oldotta és ki nem folytak a szutty darabok. hát nem kis melő...
2013. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kivehető az adagoló, akkor ecetes vízbe áztatnám. Ha nem kivehető, akkor is ecetet használnék a tisztításhoz (amit írtak: fogkefével, üvegmosóval...stb.)

Szoktam néha-néha ecetes, üres "mosógépátmosó" programot is indítani, magas hőfokon, de a legrövidebb programmal.

2013. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!