Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » AutomataMosógépet mosott már...

AutomataMosógépet mosott már valaki ugy, hogy közbe mikor szivta volna a vizet, töltötte fölülröl vödörböl? Müködik igy is? Ahol épp a vezetékes viz nem mindig van.

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresen szoktam úgy mosni, ha éppen sietős, hogy forró vízzel töltöm fel, mielőtt beindítom. Ekkor egyből el kezd mosni. És nem kell várni 10-15 percet arra, hogy melegítse a vizet. Tehát működik a dolog.
2013. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyszerre nem megy, nyitott dobnál nem szív vizet. csak úgy mint az előző írta, hogy feltöltöd és elindítod.
2013. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a dobnak,hanem az ajtónak is zárva kell lenni,mert

különben semmilyen művelet nem indul el .

2013. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felültöltősnél oké, de elöltöltőset hogyan buggyantasz meg gázon melegített vízzel? Csak úgy lehet, ha a bekötőcsövet lekötöd, és egy arra alkalmas víztartályt teszel a tetejére amiből alul ki tud folyni a víz. Figyelgetni kell a vízszintet, és ha fogy, ráönteni. De lehet rászerelni valami vízszintérzékelős szivattyút ami mondjuk a kádból emelné fel egy kis tartályba, ami onnan meg szükség szerint lefolyik a mosógépbe. Ennek az az előnye, hogy lehet a kádban előre vize melegíteni gázon, VAGY a nem túl koszos fürdővizet is simán lehet mosásra felhasználni.
2013. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. nov. 10. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elöltöltőset töltök fel forró vízzel, nem felültöltőset.

És úgy, hogy az elöltöltős mosógépekben a vízszint az ajtószint alatt van. Pont ajtószintig töltöm, és már azzal túl is van töltve egy kicsit... Az ajtó a dob közepén van, alatta van vagy 20 liter víznyi hely...

2013. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem otthon Energomat van, de AZT még sohasem mostam...
2013. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!