Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bőrkabát tisztítása?

Bőrkabát tisztítása?

Figyelt kérdés
Szeretem a műbőr kabátokat, több is van belőle, de a tisztításukkal gondban vagyok. Az evidens, hogy a mosógéptől távol tartandó. Édesanyám szerint egy gyors öblítős áztatás nem árt neki, de ez sem a legjobb. Az egyik barátnőm nedves szivaccsal át szokta törölni, de ugye ettől a bélése még nem lesz tiszta... Segítsetek! :(

#bőr #kabát #bőrkabát #kényes anyagok tisztítása
2013. nov. 12. 23:38
 1/7 anonim válasza:
Mosd ki kézzel..Nem lesz baja és neked sem esik le a gyűrű az ujjadról.
2013. nov. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg ruhám van, amit kézzel mosok, nem az a baj, hanem attól félek, hogy felrepedezik :/
2013. nov. 13. 00:52
 3/7 anonim válasza:
Attól nem fog kirepedezni,ha belenyomkodod a vízbe...attól már biztos felrepedezne ha elkezdenéd sikálni..
2013. nov. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Rá van írva, hogy hogyan lehet mosni. Általában a PU vagy PE ruhákat lehet mosni mosógépben, bár én nem ajánlom. Az anyaga így is szét megy 2 éven belül, főleg ha még mosod is. Vegyél inkább igazi bőrt, az nem megy tönkre. Persze mosni azt sem szabad, de azt már megéri beadni tisztítóba.
2013. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kiszoktam mosni őket mosógépben kisebb fokon . Semmi baja nem szokott lenni.
2013. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem is van egy műbőr dzsekim,nagyon szeretem sokat hordtam már jó piszkos is volt!Én is gondolkoztam sokat hogy mossam ki,mert oké letörlöm a kívülről de a passzé része is mocskos volt!Végül kockáztattam én is bedobtam a gépbe!IGAZ,kímélő programra amin a toll kabátokat kell és kifordítva!Ja és csak 30 fokon! Semmi baja nem lett ugyanolyan mint új korában! Csak tiszta és illatos! :)
2013. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2013. nov. 13. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!