Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jó Air Wick utánzat?

Jó Air Wick utánzat?

Figyelt kérdés

Kolleganőm mondta,hogy a freshmatic készülékébe a piacon veszi ~350Ft-ért az utántöltőt. Leesett az állam (halottam már utánzatokról,de azt,hogy azok nem is jók az elektromos készülékbe - ráadásul boltban ezt is 6-700 körül láttam). Most kutakodtam ezügyben a neten és az "Emblaze" nevűt találtam. Ez lenne az? [link]

Vagy melyik márka megy a piacokon? Az illatvariációknak akarok utána nézni,azért kérdem a nevét.


Tehát a legfőbb kérdésem tulajdonképpen az,hogy melyik illatot hozassam? Tudom ízlés kérdése,de kíváncsi vagyok kinek mi vált be.Nekem most az Air Wick Pink Sweet Pea van,imádom.Dehát ~1.000Ft lenne az utántöltése.Azért nem mindegy.Köszi!:)


2013. nov. 19. 17:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Szerintem valószínű,hogy tényleg ezt az Emblaze-t ajánlhatta,mert mondta,hogy levendulája van,de szokott lenni többféle, rózsa, meg óceán is és ennek a márkának vannak ilyenjei. De linkelem is,hogy milyen illatokat találtam a neten,hátha így jobban be tudjátok azonosítani,hogy melyiknek jó az illata:


[link]


Ezen az oldalon,azt hiszem az összes illat fönt van,amit eddig a neten találtam így össze vissza.


A "Lily of Valley" vajon a jelentése szerinti gyöngyvirág illatú,vagy a képen is látható liliom? Na mindegy.Aki tudja írja meg.


Igazából tudom,a legjobb lenne,ha kimennék a piacra szaglászni,de most erre nincs lehetőségem és csütörtökön tudok hozatni.Ha nem kapok ajánlást,akkor saccra-névről kipróbálom valamelyiket azt kész.


Köszi!:)

2013. nov. 19. 18:06
 2/11 A kérdező kommentje:
Azóta már "Peace Lily" elvileg Kála + Orchidea illatokban is láttam,szóval tuti van egy csomó féle.
2013. nov. 19. 19:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az Ázsia centerben szoktam venni ezt az Emblaze nevűt, tökéletesen működik és 3 db-ot adnak egy ezresért!
2013. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyenlőre annyi derült ki,hogy a Kolleganőm nem ezt az Emblaze-t használja,nem ezt szokta kapni a piacon.Egyébként az Nlc-n is nyitottam tegnap ezzel kapcsolatban fórumot,ott azt írják nem jók ezek az Emblaze-k,úgyhogy kicsit megnyugodtam. Bár kinek a pap kinek a papné. Nekem lehet bejönne ez is. Az ára mindenesetre biztos!:) Köszi,hogy írtál!
2013. nov. 20. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem jó, hát nem jó! Nekem megfelel...

:D

2013. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó az Emblaze is. Meg megnéztem a mostani a márkáját, Brait. Ugyanannyiba kerül mint a másik. A moon garden nagyon jó illatú, emblazeből meg valami vaníliás volt, passzolom, nincs meg a flakonja. 36 perces fújással simán hozza sacc a két hónapot mindkettő.
2013. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2013. nov. 21. 22:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na átmentem tegnap a piacra (is) és vettem (itt csüt. és szomb. van),végül 400 Ft volt (bírom az ilyen félretájékoztatásokat) és "ALL" valami a neve,de már ki sem merem pattintani a tartóját,mert volt vagy 1 óra hossza mire beleszerkesztettem,hogy jó legyen.... Holott pont piac előtt futottam össze a Szomszédasszonyommal,akitől halottam ezt a nem kompaktibilitást és bevalotta,hogy de,jó mind bele,csak épp azt kamuzta a boltban,hogy azért nem viszi el,mert nem jó,közben meg csak az illatuk nem tetszett szóval off újabb félretáj. Viszont az illata kárpótol azért az 1órás kínlódásért. A levendulásat választottam az aktuális felhozatalból és ez az a jó fajta levendula illat,már tegnap 10 perc használat után oda meg vissza voltam tőle.:) Nálam most a legintenzívebben megy ezért.:) Így hamar kifogy Csajok? Köszi!:)
2013. nov. 24. 08:39
 9/11 anonim ***** válasza:

(Bár én nem vagyok csaj, de továbbra is válaszolok :D )


Ezt a márkát nem ismerem, az emmblaze-t, brait-et tuti nem kell faragni. Ha esetleg a palack műanyag "szája" nem stimmelt, egy mozdulat levenni egy üres airwick palackról, és rányomni.


A legintenzívebb program talán a 9 perc. 36 percen 60 nap, akkor 9 perccel a negyede, 15 nap.


A 400Ft egyáltalán nem rossz ár, simán belefér a szórásba, én is 300-400Ft körül szoktam venni.

2013. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

(Bocsi!:))


Jó tudni,hogyha legközelebb is szenvedés lesz,akkor azt a kupakot is kicserélhetem.De ezt a saját kupakjával is megoldottam, tulajdonképpen nem érte el a nyomója+szerintem nehezebb is lenyomnia,mert hangosabb is,na de alápapíroztam és így már jó (bár továbbra is hangosabb de üsse kő).:)


Én nem tudom,hogy az újabb Air Wick készülékeknél is ezek a percek a mérvadóak-e,mert ezeken kisebb-nagyobb virágok jelzik az intenzitást,de majd lemérem egyszer.Csak azt is el tudom képzelni,hogy a nyomáserősségben vagy nyomáshosszban lehet a különbség ezeknél az újaknál.


400 Ft valóban jó ár,de ezért már tudom, nem éri meg átkocsikáznom a piacra (Kolleganőm azt mondta 300 max 350Ft, gondoltam akkor 3-ra tuti lealkudom és akkor 6-ért kettőt veszek).Itt meg helyben van 500Ft-ért.Igaz másfajta,de majd hozatok levendulásat és hátha az is jó/ilyen lesz.


Köszi!

2013. nov. 24. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!